Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Simono
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2019-11-21, 13:48

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Simono »

Ja własnie chciałbym sprawdzić Play u siebie. Jak wygląda z wiedzy tych co to używają sprawa dwóch opcji:
1. nie chcę już używać (co robię z kartą)
2. chciałbym dalej używać
Starczy mi około 100GB na miesiąc (czy po wykorzystaniu 100GB internet przestaję działać czy jest lejek, jeśli jest to jaki).
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2016-07-06, 11:00
Lokalizacja: Warta

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: shevchenko1987 »

Pytałem ich:

1) Nic. The End.

2) Opłacasz na kolejne miesiące.

3) Jest lejek 1 Mbps. Ponoć do oferty w niedługim czasie mają trafić karty z 200 GB, 300 GB i 1 TB.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

A jak wyglada taki bez limitu za 35 zł https://allegro.pl/oferta/play-internet ... 8591689914 ? Przecież w Play nie ma ofert abonamentowych no limit?
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2016-07-06, 11:00
Lokalizacja: Warta

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: shevchenko1987 »

No właśnie ja pytałem o tą ofertę. To mi odpisał jak wyżej, że po 100 GB jest lejek.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: onken »

No przecież jest bez limitu ;)

Danych... Nie prędkości...

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2016-07-06, 11:00
Lokalizacja: Warta

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: shevchenko1987 »

Zgadza się ;)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

W opisie aukcji zero takich informacji a Janusze wystawiają pozytywy po kilku dniach korzystania.
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2016-07-06, 11:00
Lokalizacja: Warta

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: shevchenko1987 »

Dlatego jak czegoś nie ma w aukcji to trzeba dopytać, a nie tylko krytykować ;)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

Jak czegoś nie ma w aukcji to można pocałować gościa w d.... jak coś nie halo. Na gębę to możesz ze skargą iść do Pana Boga, może cię usłyszy. Korzystanie z abonamentu na słupa to nie jest rozsądny wybór.
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2016-07-06, 11:00
Lokalizacja: Warta

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: shevchenko1987 »

Jak kupujesz przez allegro i dopytujesz przez ich formularz, gdzie wiadomości przechodzą przez ich serwer to masz jednak podkładkę tego co ktoś pisze i co ustalamy.

Nie muszę chodzić ze skargami nigdzie, bo to nie ten typ człowieka, ale ty widocznie mierzysz wszystkich swoją miarą ;)

Nie mówię, że to jest mądre. Nikt Cię do niczego nie zmusza, więc nie rozumiem twojego narzekania.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

Ja człowieka nie znam więc dla mnie wiążący jest opis aukcji a nie twoja korespondencja z nim przez formularz, dla mnie to jest kombinator , handel kartami abonamentowymi zarejestrowanymi na Bóg wie kogo to nie jest kryształowo czysta sprawa. Doskonale wie że jakby podał dokładny opis co sprzedaje to aukcje zniknęłyby z portalu od razu. Zresztą to i tak pewnie kwestia czasu. Nie gwarantuj za nikogo, tym bardziej handlarza którego nie znasz, nie takie cuda się już działy z kartami. Oczywiście że każdy może ryzykować i dla takich polecam lekturę RŚUP w Play i Orange. Obyście się nie zdziwili jakby co.
fetanol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2019-11-24, 22:24

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: fetanol »

Witam,

w dniu 31.10.2019 usługa została zupełnie zablokowana:/ Kontakt z sprzedającym został od razu nawiązany. Gość mnie dwa tygodnie mnie okłamywał, że jego technicy pracują na rozwiązaniem problemu i do dnia dzisiejszego usługa jest wyłączona.

Na allegro gość usunął wszystkie przedmioty i wygląda, że ktoś mu zrobił nieźle koło d.... . Pierwszy raz napotykam się z taką sytuację, że ktoś mnie oszukał podczas zakupów poprzez internet.

Jeśli zostałeś oszukany to napisz na priv., przypuszczam, że grono ludzi jest dość duże widząc komentarze na allegro. Użytkownik to STARTERIX lub playkarta.
Awatar użytkownika
ansu
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 209
Rejestracja: 2017-11-01, 12:05
Lokalizacja: LSW

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: ansu »

Jedynie śmierci człowiek może być pewien, szczególnie jak chce zaoszczędzić.
Pozostaje zakup na krótsze okresy miesiąc, dwa To nawet jak coś się rypnie to nie będzie szkoda aż tak.
E3372h/mod Hilink, B525s-23a/mod, B535, zte mf286d
Simono
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2019-11-21, 13:48

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Simono »

Koledzy wybrałem legalny i pewny zakup karty w punkcie za 9zł (pierwszy raz Play). Zarejestrowałem, zmieniłem taryfę na Ink 50 i doładowałem. To ma być awaryjny internet i do pobierania większych aktualizacji w nocy także aktywowałem noce bez limitu.
Mam pytanie o ważność paczki którą dostałem za doładowanie powyżej 100zł, w tej chwili mam ponad 70GB. Do kiedy te GB są ważne. Konto mam ważne aktualnie do 21 marca 2020.
Do kiedy te ponad 70GB mam ważne?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: onken »

Tyle ile doładowanie ( ważność konta )
Czyli jakoś około 5 miesięcy.
RWK można sobie zrobić za 50 zł aktywując pakiet który nam dokłada po 2 GB co miesiąc.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Simono
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2019-11-21, 13:48

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Simono »

Czyli po 5 miesiącach jeśli by coś zostało to przepadnie a RWK jeśli bym włączył nic do tego nie ma?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: onken »

RWK przedłuży ten pakiet co miesiąc.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Simono
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2019-11-21, 13:48

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Simono »

Super. Dzięki za informacje.
fetanol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2019-11-24, 22:24

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: fetanol »

@ansu: Co tanie to drogie:/ Skusiłem się na ten przedmiot poprzez kolegę, który używał tego wcześniej. Czas iść dziś i podpisać nową umowę z operatorem.

Czekam na kolejne osoby o kontakt.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

Coś do ogródka tych kilku zachwyconych i polecających tego ostatniego magika od Play i Orange. Dwa dni temu zadałem mu w sprawie tych jego ofert bez limitu i kart tych operatorów kilka trudnych pytań. Napisał że odpowie później, póki co po 48h cisza. Ponowiłem pytania. Czekam dalej.
Kamil777
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2019-01-07, 20:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Kamil777 »

Jeśli zadałes pytania z których sprzedawca wnioskuję że nie kupisz tylko chcesz wiedzieć jak, to co ma ci napisać jak to robi?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

Zadałem mu podstawowe pytania o to jaka oferta, taryfa, na kogo rejestrowana karta czy abonament. jakie na nim warunki, limity, lejki, co po m-cu użytkowania mam zrobić z kartą itd. Do tego o dostęp do Play24 i twój Orange do wglądu na te karty SIM. To są standardowe pytania i odpowiedź na nie to podstawa bo opis na jego aukcjach i stronie to niepoważne traktowanie potencjalnego nabywcy.
Kamil777
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2019-01-07, 20:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Kamil777 »

Karta nie jest twoja więc dostępu do zarządzania numerem zapewne nie będzie, kupujesz ofertę nie taryfę nic nie podpisujesz więc free style...
Awatar użytkownika
-niXon-
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 253
Rejestracja: 2011-11-30, 21:11
Lokalizacja: PL

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: -niXon- »

fetanol pisze:Witam,

w dniu 31.10.2019 usługa została zupełnie zablokowana:/ Kontakt z sprzedającym został od razu nawiązany. Gość mnie dwa tygodnie mnie okłamywał, że jego technicy pracują na rozwiązaniem problemu i do dnia dzisiejszego usługa jest wyłączona.

Na allegro gość usunął wszystkie przedmioty i wygląda, że ktoś mu zrobił nieźle koło d.... . Pierwszy raz napotykam się z taką sytuację, że ktoś mnie oszukał podczas zakupów poprzez internet.
Jeśli zostałeś oszukany to napisz na priv., przypuszczam, że grono ludzi jest dość duże widząc komentarze na allegro. Użytkownik to STARTERIX lub playkarta.
Dostałem info z obsługi allegro, żebym zgłosił ten temat na Policję..
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: darekka »

Długo używałeś tego felernego neta, bo dziwi mnie zalecenie z allegro być bujał się na komisariat-ja w podobnych sprawach(nie dostałem zakupionego kodu doładowującego za 45zł kupionego na allegro, i niedawno nie dostałem routera kupionego poprzez allegro lokalnie za 350zł) zgłaszam problem do allegro i otrzymuję formularz z allegro do POKu i oświadczenie o przeniesieniu wierzytelności na allegro, papiery drukuje, podpisuje, skanuje i emailem odsyłam i kasę mam w kilka dni bez smigania na komisariaty, bo tym puźniej sami się zajmują.
Może masz niski staż na allegro.
darekka
fetanol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2019-11-24, 22:24

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: fetanol »

W moim przypadku pracował od połowy marca (zakup na allegro połowa lutego) do końca października.


Pan sprzedający dziś odezwał się z śmieszną (będę zmieniał kartę co 21 dni?) propozycją 50 [GB/21dni]. Zażądałem od gościa zwrotu pieniędzy i poczekam. Jeśli nie otrzymam zwrotu to sprawę pokieruje poprzez allegro lub policję. Szkoda czasu na takiego imbecyla, dziś podpisałem nową umowę z play.
Awatar użytkownika
ansu
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 209
Rejestracja: 2017-11-01, 12:05
Lokalizacja: LSW

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: ansu »

Jeśli to lewe karty to może być problem, można mieć oskarżenie o paserstwo.
Jakiś rok temu miałem sprawę z oszustem. Myślał, że jak ma lewą kartę sim, konto na słupa to jest cwany i nikt go nie znajdzie. Policja wystąpiła do operatora o namiary z BTS i wpadł.
E3372h/mod Hilink, B525s-23a/mod, B535, zte mf286d
kolor100
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2017-06-26, 21:55

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: kolor100 »

W tym przypadku handlarze wykorzystali jeden z błędów w systemie Play. Błąd przy przenoszeniu z określonej taryfy na inną taryfę. Sam przypadkiem wykorzystałem ten błąd, ale tylko przez kilka miesięcy. Play załatało dziurę i Eldorado handlarzy się skończyło...
Awatar użytkownika
-niXon-
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 253
Rejestracja: 2011-11-30, 21:11
Lokalizacja: PL

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: -niXon- »

fetanol pisze:W moim przypadku pracował od połowy marca (zakup na allegro połowa lutego) do końca października.
Pan sprzedający dziś odezwał się z śmieszną (będę zmieniał kartę co 21 dni?) propozycją 50 [GB/21dni]. Zażądałem od gościa zwrotu pieniędzy i poczekam. Jeśli nie otrzymam zwrotu to sprawę pokieruje poprzez allegro lub policję. Szkoda czasu na takiego imbecyla, dziś podpisałem nową umowę z play.
mnie proponował to samo, też zażądałem zwrotu połowy wartości, lecz nie zwrócił..
i komu się teraz chce bawić w policję ?
pomoc allegro rozkłada ręce.. kieruje na policję.
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: darekka »

Chcieliście tanio to trzeba się liczyć było z takim efektem-poszukajcie lepiej na allegro nieużywanych starterów PInK z edycji 2014/2016(są jeszcze dostępne-znalazłem jeszcze 4 sztuki na allegro) aby mieć neta może nie najtaniej ale bezpiecznie, bo na siebie.
Możecie iść złożyć doniesienie na komende i o ile nie umorzą to dostaniecie zwrot z POK.
darekka
Zablokowany