Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Kamil777
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2019-01-07, 20:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Kamil777 »

To abonament więc te 100 gb nie kosztuje 20 zł netto
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

Abonament no limit rozmowy i sMS-y na tej karcie +pakiet internetu kosztuje 19,50. Używany do rozmów, w razie potrzeby zawsze mozna uruchomić samemu w Play 24 100GB za dodatkowe 20 zł. https://www.play.pl/resources/pdf/2016/ ... 122016.pdf
Kamil777
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2019-01-07, 20:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Kamil777 »

Ja nie twierdzę że to jest niekorzystne, w twoim przypadku, jednak jest to oferta na abonament i już kilka lat za to płacisz więc wypracowałes sobie tą cenę która obecnie jest poza zasięgiem.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

To taryfa dawno już niedostępna.
Kamil777
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2019-01-07, 20:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Kamil777 »

Play miał super ofertę, wchodząc na rynek (play fresh, twoja formuła) ile teraz trzeba zapłacić za ofertę którą posiadasz nie wiem, czy jest nawet taka możliwość by mieć to na jednej karcie.
fetanol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2019-11-24, 22:24

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: fetanol »

Z takimi kartami trzeba uważać!! W moim przypadku karta nie była na mnie o czym nie miałem pojęcia, ponieważ otrzymałem paragon na przedmiot "Starter Play". Sprawę zgłosiłem do play, że oszust z allegro o nicku PxxxKxxxx, sprzedał mi taki przedmiot.

Przypuszczam, że play skieruje sprawę na policję, ponieważ miało miejsce oszustwo, gdzie operator został okradziony.

Nie polecam nikomu aukcji, gdzie sprzedający unikają odpowiedzi na podstawowe pytanie. Czasami można oszczędzić, ale później okazuje się, że jesteśmy uwikłani w większe g....:/

Będę informował o dalszych postępach w tej sprawie.
Kamil777
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2019-01-07, 20:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Kamil777 »

@fetanol
karta nie była na mnie o czym nie miałem pojęcia, ty chyba sobie żartujesz, jeśli nie zarejestrowałes karty to jak mogłeś nie wiedzieć o tym?
fetanol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2019-11-24, 22:24

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: fetanol »

Podałem dane do FVAT i dostarczona karta działała, więc w moim przekonaniu sprzedający mi ją zarejestrował.
Juzek214
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2019-11-01, 15:14

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Juzek214 »

Fetanol ten na Allegro Play Karta To Krzysztof Brączek ze Szczecina :D
EXILON
Użytkownik forum
Posty: 28
Rejestracja: 2017-04-22, 15:13

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: EXILON »

fetanol pisze:Podałem dane do FVAT i dostarczona karta działała, więc w moim przekonaniu sprzedający mi ją zarejestrował.
Przecież do rejestracji karty potrzebny jest pesel ;)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6443
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: onken »

Może zarejestrował ale na pewno nie na tego co kto myśli ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Kamil777
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2019-01-07, 20:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Kamil777 »

fetanol pisze:Podałem dane do FVAT i dostarczona karta działała, więc w moim przekonaniu sprzedający mi ją zarejestrował.
Każda osoba znająca twoje dane mogłaby zarejestrować na ciebie kartę i wykorzystać niezgosnie z prawem a ty byś podnosił konsekwencje!?
Sądziłes że karta jest zarejestrowana na ciebie i jest twoją własnością i nie przeszkadzało Ci że nie masz dostępu do play24?
charlie112

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: charlie112 »

fetanol pisze:Podałem dane do FVAT i dostarczona karta działała, więc w moim przekonaniu sprzedający mi ją zarejestrował.
No skoro działa to zarejestrował. A na kogo - co ciebie to interesuje?
W ogóle z Twoich wpisów zalatuje polską cebulą. Oferty wszystkich operatorów są znane. Szukałeś tańszego rozwiązania, znalazłeś. Teraz masz pretensje, że to kombinowana oferta. No przecież każda z tego typu ofert jest kombinowana. Logika sugeruje uważać, bo jak coś jest mega okazją to warto zastanowić się gdzie jest haczyk. I jeszcze do Playa to zgłaszasz, na psiarnię lecisz. Jeszcze do proboszcza radzę lecieć!
I to słodkie pierdzenie, że nie byłeś świadomy itd. Tak, tak - tak właśnie pewno było...
Cebula jak nic! I to jeszcze roszczeniowa!
fetanol pisze:Nie polecam nikomu aukcji, gdzie sprzedający unikają odpowiedzi na podstawowe pytanie. Czasami można oszczędzić, ale później okazuje się, że jesteśmy uwikłani w większe g....:/
I w jakie to g.... wpadłeś? CBŚP na chatę wpadł? ABW Cię śledzi? KAS trzepie Ci konta? No może tak konkretnie? A może po prostu nie możesz przeżyć, że przestało działać i tyle, a miała to być taka super oferta? "Chciałeś wydymać Freda? To Fred wydymał Ciebie", cytując klasyka Jak szukasz gwarancji działania to idź do oficjalnych ofert operatorów i przestań zawracać doooopę, a jak szukasz tańszego rozwiązania to licz się z tym, że mogą pojawić się komplikacje po drodze, coś może przestać działać itd. Ile tak naprawdę zaoszczędziłeś na tym? Może to weź pod uwagę. I przestań być cebulakiem!
Ostatnio zmieniony 2019-12-16, 18:52 przez charlie112, łącznie zmieniany 1 raz.
Kamil777
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2019-01-07, 20:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Kamil777 »

Taki Janusz coś kupi a później niewinnego udaje przez takich play łata dziury w systemie...
charlie112

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: charlie112 »

Kamil777 pisze:Taki Janusz coś kupi a później niewinnego udaje przez takich play łata dziury w systemie...
Może i Janusz, może i Waldemar... Dla mnie cebula sortu najgorszego i tyle! Dobrze wiedział co kupuje, dobrze wiedział czego szuka, a teraz problem, bo Play24 nie działa? Bo numer nie na niego? Jak dowód do rejestracji podać trzeba żeby gdziekolwiek zadzwonić! Czego się spodziewał? Że Play pakuje grube miliony w reklamy w TV, a gdzieś bokiem na Alledrogo sprzedaje lepsze oferty za grosze i bez rejestracji? I jeszcze na psy leci, bo on nie wiedział!
I mam nadzieję, że mu za "paserkę" tak dop...., że się odechce, bo sam się o to prosi tą bezczelnością! Tak zupełnie szczerze, po polsku - za głupotę i cwaniakowanie!I! Niech mu dop... I niech tyle ugra....
A dla wszystkich logicznie myślących Wesołych i Szczęśliwych :)
fetanol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2019-11-24, 22:24

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: fetanol »

Internet zakupiony od sprzedającego był mi tylko potrzebny w firmie tylko jako trzeci linia internetu, która była potrzebna w razie utraty dwóch pozostałych. Play24 nie używam, bo wszystkie telefony są w Orange.

Do zarejestrowania numeru firmowego potrzebne są: numer karty SIM, nazwa firmy, REGON lub NIP. Opcjonalnie można podać numer w Krajowym Rejestrze Sądowym albo ewidencji działalności gospodarczej.

W przeciwieństwie do niektórych umiem się przyznać do błędu, prawdopodobnie firma będzie musiała ponieść dodatkowe koszta z tytułu nielegalności tego zakupu.

Zasugerowałem się trochę ceną, ale zakupując przedmiot na allegro nie miałem świadomości o jej nielegalności.

Ciekawe, że allegro zablokowało wszystkie konta tego gościa! Działał legalnie? Sprzedające przedmioty były legalne?

Moje wpisy nie są, aby się kolegom wyżalić tylko ostrzec przed Januszami, którzy zarabiają pieniądze w nielegalny sposób. Znalazłeś dziurę w systemie, spoko korzystaj, ale nie sprzedawaj bubla innym!!!
charlie112

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: charlie112 »

fetanol pisze:Do zarejestrowania numeru firmowego potrzebne są: numer karty SIM, nazwa firmy, REGON lub NIP. Opcjonalnie można podać numer w Krajowym Rejestrze Sądowym albo ewidencji działalności gospodarczej.
Naprawdę? No to jedziemy!!!
Jeronimo Martins Polska NIP 7791011327 KRS 0000222483 REGON 630303023
I już mamy! Chłopie! Przestań się ośmieszać!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

Prośba do moderatora o zakończenie tej do niczego nie prowadzącej dyskusji, oferta dawno nie aktualna więc o czym mowa?. Może podyskutujemy o wcześniejszych furtkach jakie były na DIL-u ?
Kamil777
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2019-01-07, 20:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Kamil777 »

Może ktoś coś mądrego napisze o obecnych możliwościach?
Zablokowany