Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Simono
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2019-11-21, 13:48

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Simono »

Czyli po 5 miesiącach jeśli by coś zostało to przepadnie a RWK jeśli bym włączył nic do tego nie ma?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6443
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: onken »

RWK przedłuży ten pakiet co miesiąc.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Simono
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2019-11-21, 13:48

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Simono »

Super. Dzięki za informacje.
fetanol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2019-11-24, 22:24

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: fetanol »

@ansu: Co tanie to drogie:/ Skusiłem się na ten przedmiot poprzez kolegę, który używał tego wcześniej. Czas iść dziś i podpisać nową umowę z operatorem.

Czekam na kolejne osoby o kontakt.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

Coś do ogródka tych kilku zachwyconych i polecających tego ostatniego magika od Play i Orange. Dwa dni temu zadałem mu w sprawie tych jego ofert bez limitu i kart tych operatorów kilka trudnych pytań. Napisał że odpowie później, póki co po 48h cisza. Ponowiłem pytania. Czekam dalej.
Kamil777
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2019-01-07, 20:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Kamil777 »

Jeśli zadałes pytania z których sprzedawca wnioskuję że nie kupisz tylko chcesz wiedzieć jak, to co ma ci napisać jak to robi?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

Zadałem mu podstawowe pytania o to jaka oferta, taryfa, na kogo rejestrowana karta czy abonament. jakie na nim warunki, limity, lejki, co po m-cu użytkowania mam zrobić z kartą itd. Do tego o dostęp do Play24 i twój Orange do wglądu na te karty SIM. To są standardowe pytania i odpowiedź na nie to podstawa bo opis na jego aukcjach i stronie to niepoważne traktowanie potencjalnego nabywcy.
Kamil777
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2019-01-07, 20:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Kamil777 »

Karta nie jest twoja więc dostępu do zarządzania numerem zapewne nie będzie, kupujesz ofertę nie taryfę nic nie podpisujesz więc free style...
Awatar użytkownika
-niXon-
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 253
Rejestracja: 2011-11-30, 21:11
Lokalizacja: PL

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: -niXon- »

fetanol pisze:Witam,

w dniu 31.10.2019 usługa została zupełnie zablokowana:/ Kontakt z sprzedającym został od razu nawiązany. Gość mnie dwa tygodnie mnie okłamywał, że jego technicy pracują na rozwiązaniem problemu i do dnia dzisiejszego usługa jest wyłączona.

Na allegro gość usunął wszystkie przedmioty i wygląda, że ktoś mu zrobił nieźle koło d.... . Pierwszy raz napotykam się z taką sytuację, że ktoś mnie oszukał podczas zakupów poprzez internet.
Jeśli zostałeś oszukany to napisz na priv., przypuszczam, że grono ludzi jest dość duże widząc komentarze na allegro. Użytkownik to STARTERIX lub playkarta.
Dostałem info z obsługi allegro, żebym zgłosił ten temat na Policję..
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: darekka »

Długo używałeś tego felernego neta, bo dziwi mnie zalecenie z allegro być bujał się na komisariat-ja w podobnych sprawach(nie dostałem zakupionego kodu doładowującego za 45zł kupionego na allegro, i niedawno nie dostałem routera kupionego poprzez allegro lokalnie za 350zł) zgłaszam problem do allegro i otrzymuję formularz z allegro do POKu i oświadczenie o przeniesieniu wierzytelności na allegro, papiery drukuje, podpisuje, skanuje i emailem odsyłam i kasę mam w kilka dni bez smigania na komisariaty, bo tym puźniej sami się zajmują.
Może masz niski staż na allegro.
darekka
fetanol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2019-11-24, 22:24

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: fetanol »

W moim przypadku pracował od połowy marca (zakup na allegro połowa lutego) do końca października.


Pan sprzedający dziś odezwał się z śmieszną (będę zmieniał kartę co 21 dni?) propozycją 50 [GB/21dni]. Zażądałem od gościa zwrotu pieniędzy i poczekam. Jeśli nie otrzymam zwrotu to sprawę pokieruje poprzez allegro lub policję. Szkoda czasu na takiego imbecyla, dziś podpisałem nową umowę z play.
Awatar użytkownika
ansu
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 209
Rejestracja: 2017-11-01, 12:05
Lokalizacja: LSW

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: ansu »

Jeśli to lewe karty to może być problem, można mieć oskarżenie o paserstwo.
Jakiś rok temu miałem sprawę z oszustem. Myślał, że jak ma lewą kartę sim, konto na słupa to jest cwany i nikt go nie znajdzie. Policja wystąpiła do operatora o namiary z BTS i wpadł.
E3372h/mod Hilink, B525s-23a/mod, B535, zte mf286d
kolor100
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2017-06-26, 21:55

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: kolor100 »

W tym przypadku handlarze wykorzystali jeden z błędów w systemie Play. Błąd przy przenoszeniu z określonej taryfy na inną taryfę. Sam przypadkiem wykorzystałem ten błąd, ale tylko przez kilka miesięcy. Play załatało dziurę i Eldorado handlarzy się skończyło...
Awatar użytkownika
-niXon-
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 253
Rejestracja: 2011-11-30, 21:11
Lokalizacja: PL

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: -niXon- »

fetanol pisze:W moim przypadku pracował od połowy marca (zakup na allegro połowa lutego) do końca października.
Pan sprzedający dziś odezwał się z śmieszną (będę zmieniał kartę co 21 dni?) propozycją 50 [GB/21dni]. Zażądałem od gościa zwrotu pieniędzy i poczekam. Jeśli nie otrzymam zwrotu to sprawę pokieruje poprzez allegro lub policję. Szkoda czasu na takiego imbecyla, dziś podpisałem nową umowę z play.
mnie proponował to samo, też zażądałem zwrotu połowy wartości, lecz nie zwrócił..
i komu się teraz chce bawić w policję ?
pomoc allegro rozkłada ręce.. kieruje na policję.
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: darekka »

Chcieliście tanio to trzeba się liczyć było z takim efektem-poszukajcie lepiej na allegro nieużywanych starterów PInK z edycji 2014/2016(są jeszcze dostępne-znalazłem jeszcze 4 sztuki na allegro) aby mieć neta może nie najtaniej ale bezpiecznie, bo na siebie.
Możecie iść złożyć doniesienie na komende i o ile nie umorzą to dostaniecie zwrot z POK.
darekka
fetanol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2019-11-24, 22:24

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: fetanol »

Ja mogę poczekać na zwrot z POK, jeżeli zajdzie taka potrzeba to zgłoszę się osobiście na policję. O umorzeniu sprawy można zapomnieć, ponieważ kilka osób jest poszkodowanych. Policja lubi szybkie i łatwe sprawy bo wskaźniki są podnoszoną.

Ja zażądałem całości kwoty jaką zapłaciłem za stater. Zakup odbył się od firmy jednoosobowej a nie od osoby prywatnej, wiec ściągalność jest bardzo uproszczona.
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2016-07-06, 11:00
Lokalizacja: Warta

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: shevchenko1987 »

darekka pisze:Chcieliście tanio to trzeba się liczyć było z takim efektem-poszukajcie lepiej na allegro nieużywanych starterów PInK z edycji 2014/2016(są jeszcze dostępne-znalazłem jeszcze 4 sztuki na allegro) aby mieć neta może nie najtaniej ale bezpiecznie, bo na siebie.
Możecie iść złożyć doniesienie na komende i o ile nie umorzą to dostaniecie zwrot z POK.
Czy PiNK gwarantuje ciągle większą ilość ściągniętych danych niż zadeklarowane 100 GB i później lejek 2 Mbps?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

Minęły kolejne dwa dni i sprzedawca z Allegro kart Play i Orange bez limitu nie raczył odpowiedzieć na elementarne pytania które mu zadałem , ocenę takiego zachowania pozostawiam czytającym.
Kamil777
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2019-01-07, 20:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Kamil777 »

matek451 pisze:Minęły kolejne dwa dni i sprzedawca z Allegro kart Play i Orange bez limitu nie raczył odpowiedzieć na elementarne pytania które mu zadałem , ocenę takiego zachowania pozostawiam czytającym.
Taryfa karty 100 gb /30 play to internet L
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

Ale ja oczekuję odpowiedzi na pytania od sprzedawcy, bo to co zamieszcza w opisach aukcji to jest kpina z kupującego.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

Może ty lubisz kupować kota w worku ale potem kończy się to jak w postach niektórych tutaj. Aukcje na Allegro nie posiadają żadnych elementarnych danych, jej opis dla Januszy mnie nie interesuje, rzetelny sprzedawca udziela odpowiedzi na zadane podstawowe pytania nawet z grzeczności. Zakup karty abonamentowej na m-c to jakiś wałek, to nie jest zakup jakiejś ilości GB w pre-paidzie, ktoś jest właścicielem tego abonamentu i to on posiada prawa do tej karty SIM a nie ty.
Twoje podejście do sprzedającego i tego że nie musi odpowiadać na pytania i ze nie wiąże mnie żadna umowa ze sprzedającym, tak nota bene prowadzącym firmę http://www.yoy.pl/ można skwitować śmiechem. Ile ty masz lat?
fetanol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2019-11-24, 22:24

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: fetanol »

@matek451: Kolega dobrze pisze.

W momencie zakupu tego przedmiotu poprzez allegro nie byłem świadom, że na takie rzeczy trzeba zwrócić uwagę. Byłem święcie przekonany za co bym sobie dał rękę obciąć, że allegro weryfikuje takich sprzedawców pod kątem legalności. Podczas zakupu tego przedmiotu dostałem paragon na przedmiot "starter play", więc pomyślałem kupiłem starter play, którego jestem właścicielem i za pomocą, którego mam dostęp do internetu 365 dni nolimit.
fetanol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2019-11-24, 22:24

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: fetanol »

Jak wrócę do domu zajmę się tą sprawą. Zapytam się jak laik, jak mogę sprawdzić czy karta jest zarejestrowana na mnie? Mam nadzieje, że sprzedawca mając moje dane z allegro przeprowadził rejestrację na moje dane.

Śmierdzi mi to na kilomer!!!
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: dzejk »

załóż konto na play24 - tam widać właściciela karty
Awatar użytkownika
ansu
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 209
Rejestracja: 2017-11-01, 12:05
Lokalizacja: LSW

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: ansu »

dzejk pisze:załóż konto na play24 - tam widać właściciela karty
PESEL potrzebny właściciela by założyć konto.
Ale macie problem chcesz kupujesz, nie chcesz nie kupujesz.
E3372h/mod Hilink, B525s-23a/mod, B535, zte mf286d
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: dzejk »

ansu pisze:
dzejk pisze:załóż konto na play24 - tam widać właściciela karty
PESEL potrzebny właściciela by założyć konto.
Ale macie problem chcesz kupujesz, nie chcesz nie kupujesz.
Tym szybciej będzie wiedział, czy karta jest na niego :)
Kamil777
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2019-01-07, 20:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Kamil777 »

Wystarczy dodać numer do swojego konta play24, jeśli ktoś otrzymuje gotową kartę to zapewne numeru nie doda do swojego konta, ponieważ jest już dodany do konta właściciela.
Awatar użytkownika
ansu
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 209
Rejestracja: 2017-11-01, 12:05
Lokalizacja: LSW

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: ansu »

Mam za 25zł 100GB / miesiąc widzę że już 99,93GB zużyłem okres rozliczeniowy mam do 11 grudnia. Ciekawe co będzie? Może nie będę wyłączał routera to będzie działać ??
E3372h/mod Hilink, B525s-23a/mod, B535, zte mf286d
bis24
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2017-06-23, 10:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: bis24 »

ansu pisze:Jeśli to lewe karty to może być problem, można mieć oskarżenie o paserstwo.
Jakiś rok temu miałem sprawę z oszustem. Myślał, że jak ma lewą kartę sim, konto na słupa to jest cwany i nikt go nie znajdzie. Policja wystąpiła do operatora o namiary z BTS i wpadł.
A Ty jak widać nie wyciągnąłeś wniosków.
Awatar użytkownika
ansu
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 209
Rejestracja: 2017-11-01, 12:05
Lokalizacja: LSW

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: ansu »

Sprzedawca wystawił mi Fakturę VAT za Internet PLAY 100GB na 30 dni. I wywiązał się.
E3372h/mod Hilink, B525s-23a/mod, B535, zte mf286d
Zablokowany