Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
fetanol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2019-11-24, 22:24

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: fetanol »

Internet zakupiony od sprzedającego był mi tylko potrzebny w firmie tylko jako trzeci linia internetu, która była potrzebna w razie utraty dwóch pozostałych. Play24 nie używam, bo wszystkie telefony są w Orange.

Do zarejestrowania numeru firmowego potrzebne są: numer karty SIM, nazwa firmy, REGON lub NIP. Opcjonalnie można podać numer w Krajowym Rejestrze Sądowym albo ewidencji działalności gospodarczej.

W przeciwieństwie do niektórych umiem się przyznać do błędu, prawdopodobnie firma będzie musiała ponieść dodatkowe koszta z tytułu nielegalności tego zakupu.

Zasugerowałem się trochę ceną, ale zakupując przedmiot na allegro nie miałem świadomości o jej nielegalności.

Ciekawe, że allegro zablokowało wszystkie konta tego gościa! Działał legalnie? Sprzedające przedmioty były legalne?

Moje wpisy nie są, aby się kolegom wyżalić tylko ostrzec przed Januszami, którzy zarabiają pieniądze w nielegalny sposób. Znalazłeś dziurę w systemie, spoko korzystaj, ale nie sprzedawaj bubla innym!!!
charlie112

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: charlie112 »

fetanol pisze:Do zarejestrowania numeru firmowego potrzebne są: numer karty SIM, nazwa firmy, REGON lub NIP. Opcjonalnie można podać numer w Krajowym Rejestrze Sądowym albo ewidencji działalności gospodarczej.
Naprawdę? No to jedziemy!!!
Jeronimo Martins Polska NIP 7791011327 KRS 0000222483 REGON 630303023
I już mamy! Chłopie! Przestań się ośmieszać!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: matek451 »

Prośba do moderatora o zakończenie tej do niczego nie prowadzącej dyskusji, oferta dawno nie aktualna więc o czym mowa?. Może podyskutujemy o wcześniejszych furtkach jakie były na DIL-u ?
Kamil777
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2019-01-07, 20:03

Re: Karta SIM allegro - PLAY 365 no limit

Post autor: Kamil777 »

Może ktoś coś mądrego napisze o obecnych możliwościach?
Zablokowany