Netflix oraz Video Non-Stop w Play

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
djvenom1
Stały użytkownik forum
Posty: 64
Rejestracja: 2017-01-15, 16:56

Re: Netflix oraz Video Non-Stop w Play

Post autor: djvenom1 »

wacek22111 pisze:
djvenom1 pisze:na play pisze, że nie działa przez wi-fi tylko dane komórkowe. Czy jak podłączę telewizor kablem to będzie działać?
Co nie działa przez wifi?
Video Non-Stop
Blazer
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 168
Rejestracja: 2010-11-08, 20:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Netflix oraz Video Non-Stop w Play

Post autor: Blazer »

Dane komórkowe to po prostu dostęp do internetu.
To w jaki sposób "rozprowadzisz" internet po domu (WiFi/LAN) nie ma znaczenia (dla operatora).
CzarnyElo
Stały użytkownik forum
Posty: 111
Rejestracja: 2009-08-12, 14:56
Lokalizacja: z Wi Fi

Re: Netflix oraz Video Non-Stop w Play

Post autor: CzarnyElo »

Mimo, że podpisałem umowę wcześniej, tj. 26.11, a promocja na Netflixa 6 miesięcy gratis ruszyła 30.11, a dodatkowo dzisiaj konsultant na infolinii Play stwierdził, że nie jestem uprawniony do skorzystania z tej promocji to u mnie także w Play24 mam możliwość aktywowania usługi Netflix ;) Chyba się zdecyduję, najpierw założę konto z miesiącem za darmo w samym Netflix, a potem aktywuję usługę w Play24 i łącznie wyjdzie 7 miesięcy za darmo? Czy potem można całkowicie zrezygnować z Netflixa, czy trzeba płacić normalnie przez 18 miesięcy?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Netflix oraz Video Non-Stop w Play

Post autor: matek451 »

Blazer
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 168
Rejestracja: 2010-11-08, 20:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Netflix oraz Video Non-Stop w Play

Post autor: Blazer »

matek451 pisze:Zobacz https://forumplay.pl/showthread.php/532 ... -aktywacji
Normalnie szok :szok:
Że operatorzy blokują tethering w telefonach to słyszałem, ale że w usłudze z modemem i internetem 300GB takie cyrki?
Tym bardziej, że usługa jest kierowana nie tylko do ofert głosowych, ale również i internetowych:
Dla Klientów ofert internetowych:
- 20 zł, jeśli aktywowane w Play24,
- 25 zł, w pozostałych kanałach.
Źródło: https://www.play.pl/uslugi/wideo-non-stop/
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Netflix oraz Video Non-Stop w Play

Post autor: piotrzet »

Wprowadzili kopię usługi T-Mobile ale w internecie :D W T-M jest tak że przy korzystaniu z usługi supernet wideo można tylko korzystać z tego w aplikacjach mobilnych na telefonie/tablecie jeśli będziesz udostępniał np dla kompa czy tv wtedy transfer normalnie się liczy. I tutaj jest zapewne tak samo.
artoist
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2018-08-25, 10:39

Re: Netflix oraz Video Non-Stop w Play

Post autor: artoist »

Sporo niewiadomych, ale skoro w P24 jest usługa i jest przycisk włącz i pobierają 20 zeta to chyba powinno to działać, nieprawdaż?? Pytanie tylko czy nie pobiera transferu poprzez przeglądarkę też czy tylko poprzez dedykowane aplikacje...
ODPOWIEDZ