Internet na wsi pomocy!

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Shazad
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2018-12-28, 18:17

Internet na wsi pomocy!

Post autor: Shazad »

Witam

Jak większość ludzi mieszkających na wsi mam problem z internetem po kablu. Muszę wybrać jakiegoś bezprzewodowego operatora, ale kompletnie nie wiem na co się zdecydować.
Moje wymagania to pewnie jak zawsze - szybkość oraz nielimitowany transfer (myślę, że potrzebuję 250-300GB miesięcznie). W grę wchodzi tylko abonament. Moja lokalizacja to Huta Przedborska (Kolbuszowa) woj podkarpackie:

Posiadam telefony w Play. Play łapie nieraz LTE w domu, na zewnątrz jest podobnie lecz nie zawsze jest 2/3 kreski.

Proszę o pomoc w wyborze oferty i sprzętu!


Pozdrawiam
Kamil
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26128
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Internet na wsi pomocy!

Post autor: wojteks »

Co takiego cudownego jest w abonamencie? Zrób testy (opisy w dziesiątkach postów na forum) dla Play/T-Mobile/Orange.
Nie pomagam na PW!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19160
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Internet na wsi pomocy!

Post autor: matek451 »

Zrób test Play na zewnątrz na telefonie z aplikacją Network Cell Info i pokaż zakładkę DANE z niej i speedtest. Trzeba sprawdzić czy działa BTS Play Przedbórz. Zasięg Orange i T-Mobile z BTS-a Leszcze na ich LTE800. Plus ma LTE1800aero2 w Domatkowie oraz LTE90aero2 w Czarnej Sędziszowskiej, ich testy tak jak Play.
ODPOWIEDZ