t-mobile bez limitu do 60MB/s i przedłużenie umowy

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wikara
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 352
Rejestracja: 2006-03-09, 23:35
Lokalizacja: z bez-kabli.pl

t-mobile bez limitu do 60MB/s i przedłużenie umowy

Post autor: wikara »

Witam mam internet t-mobile limit down 50Gb a prędkość do 150Mb/s i kończy mi się umowa i chcę przedłużyć na bez limitu, bo jest oferta za 65zł i router b529 lub b525 bez limitu i do 60Mb/s .Teraz wsio chodzi mi dobrze jestem zadowolony czy ten bez limitu nie bedzie miał ograniczeń lte lub innych zatajonych ? czy lepiej przedłużyć ten co mam do 150Mb/s i bez limitu ale za 70zł jest ? :)

oferta:
https://www.t-mobile.pl/pl/internet-dom ... lsrc=aw.ds
misiek5-0
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2019-01-19, 18:06

Re: t-mobile bez limitu do 60MB/s i przedłużenie umowy

Post autor: misiek5-0 »

Szacunkowa maksymalna prędkość pobierania i wysyłania danych przy braku ruchu internetowego pochodzącego od innych
użytkowników oraz przy znacznymograniczeniu ruchu internetowego pochodzącego od innych użytkowników wynosi:
3.1.4.1. w opcji usługi Internet Domowy do 20 Mb/s w technologii LTE i 3G: dla pobierania20 Mb/s; dla wysyłania 3 Mb/s;
3.1.4.2. w opcji usługi Internet Domowy do 60Mb/s w technologii LTE: dla pobierania60 Mb/s; dla wysyłania10 Mb/s
Niby bez limitu, z tym że mogą zrobić i powiedzieć że sieć obciążona.
kamil7430
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 159
Rejestracja: 2018-01-19, 11:40

Re: t-mobile bez limitu do 60MB/s i przedłużenie umowy

Post autor: kamil7430 »

Na ogół nie obcinają. Lejek *może* się zdarzyć praktycznie tylko w skrajnym przypadku (np. ktoś kupił jeden abonament na całe osiedle - wtedy tną).
Huawei B315s-22, nju 100GB - 29zł/m-c; TP-Link TL-WR1043ND + Alcatel OneTouch L850V, Play InK50 NbL - 8,33zł/m-c
Awatar użytkownika
Tinkas
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 255
Rejestracja: 2016-12-03, 11:54

Re: t-mobile bez limitu do 60MB/s i przedłużenie umowy

Post autor: Tinkas »

U mnie w umowie jest jak niżej. Nigdzie nie znalazłęm info o możliwości FUP.

"Pojęcie „Nielimitowany Internet Domowy” dotyczy dostępu do mobilnego Internetu w zasięgu sieci Operatora i oznacza możliwość korzystania z usługi bez limitu objętości danych oraz bez zmiany deklarowanej szacunkowej prędkości maksymalnej, przez cały czas obowiązywania umowy. "
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: t-mobile bez limitu do 60MB/s i przedłużenie umowy

Post autor: wojteks »

A Regulamin? Umowa to nie jedyny obowiązujący dokument.
Nie pomagam na PW!
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: t-mobile bez limitu do 60MB/s i przedłużenie umowy

Post autor: piotrzet »

W regulaminie oferty nie ma jedynie w regulaminie świadczenia usług jest zapis o możliwym FUP. Ale jak do tej pory nikt nie słyszał aby ktoś takim FUPem dostał przy tej ofercie.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: t-mobile bez limitu do 60MB/s i przedłużenie umowy

Post autor: wojteks »

Bo taka jest polityka firmy, skończyło się dotowanie klientów, na czymś trzeba zarabiać. Chcesz lepszy kup za swoje (na kredyt).
Nie pomagam na PW!
ODPOWIEDZ