Tmobile Internet domowy 20 - jaka opłata miesięczna?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
artemio
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2019-03-23, 10:23

Tmobile Internet domowy 20 - jaka opłata miesięczna?

Post autor: artemio »

Dzień dobry,
zamówiłem przez internet ofertę T-mobile Internet domowy 20 (z urządzeniem).

Jaka będzie opłata miesięczna? 49 zł? Niby w dokumencie "Warunki Oferty Promocyjnej „T-Mobile –Nielimitowany Internet Domowy z routerem na 24 miesiące"" https://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docu ... 017227.pdf jest podane 49 zł (zaznaczyłem zgody marketingowe na upust 5 zł), ale na umowie mam:
1. Podstawowe mobilne Usługi Telekomunikacyjne:
przyłączenie do Sieci T-Mobile; dostęp do Sieci T-Mobile; połączenia głosowe dostarczane w zasięgu
Sieci, w tym ich inicjowanie i odbieranie, z wyłączeniem połączeń międzynarodowych;
międzynarodowe połączenia głosowe, w zasięgu Sieci T-Mobile, w tym ich inicjowanie i odbieranie;
wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych (SMS-ów) w zasięgu Sieci; wysyłanie i odbieranie
wiadomości multimedialnych (MMS-ów) w zasięgu Sieci; pakietowa transmisja danych w ramach
mobilnego Internetu w zasięgu Sieci;

2. Dodatkowe lub specjalistyczne mobilne Usługi telekomunikacyjne i opcje usług:
F@KTURA (NA WWW), LTE, INTERNET DOMOWY 20Mb/s
Czy za usługę "połączenia głosowe..." będą dodatkowe opłaty(jeśli nie będę korzystał)?

Dziwne jest to, że wcześniej przy zamawianiu pobrałem wzór umowy i w tam jest inaczej napisane:
1. Podstawowe mobilne Usługi Telekomunikacyjne:
przyłączenie do Sieci T-Mobile; dostęp do Sieci T-Mobile; pakietowa transmisja danych w ramach
mobilnego Internetu w zasięgu Sieci;

2. Dodatkowe lub specjalistyczne mobilne Usługi telekomunikacyjne i opcje usług:
[PUSTE]
To jak to będzie z opłatą miesięczną?
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Tmobile Internet domowy 20 - jaka opłata miesięczna?

Post autor: dzejk »

Nie da się dzwonić, ani wysyłać smsów z tej karty. Rachunki co miesiąc przychodzą na 48,99 zł. Pierwszy jest wyższy, bo dochodzi opłata aktywacyjna.
ODPOWIEDZ