T-Mobile Domowy lte 65 Mb/s, brak pełnej prędkości

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tinkas
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 255
Rejestracja: 2016-12-03, 11:54

Re: T-Mobile Domowy lte 65 Mb/s, brak pełnej prędkości

Post autor: Tinkas »

No ja jestem póki co zadowolony, bo <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> opcje do 60mbps pogodzony po testach z tym, ze w szczycie będzie i tak około 20, a tu niespodzianka - modernizacja nadajnika i od miesiąca w szczycie prędkości mam 50-60mbps. Z ciekawości doładowałem kartę T-mobile i okazało się, ze w ciągu dnia prędkości sięgają 110 mbps na antenie Cybertecha prawie 2 km od nadajnika. Wieczorami są spore wahania, ale lata 50-100mbps. Także możne do końca umowy wystarczy :)
Ciekawe jest jeszcze to, ze na tym samym nadajniku Orange ma każda częstotliwość z mocniejszym sygnałem (nawet do 3db), a prędkości o połowę mniejsze.
arek0097
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2018-09-25, 08:00

Re: T-Mobile Domowy lte 65 Mb/s, brak pełnej prędkości

Post autor: arek0097 »

No ja właśnie mam u siebie Internet Domowy od T-Mobile i praktycznie cały czas mam od 40 do 58 mb/s. Ping od 20 do 40 ms, upload około 10 mb/s i pobrałem jakieś 800 GB. Ten stan mam od grudnia. Na początku miałem jakieś drobne problemy, zwłaszcza przy sobocie, ale po świętach wszystko poprawiło się, więc nie narzekam.
ODPOWIEDZ