ODU-IDU 200/TV czy przedłużać ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
milosz4
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2009-12-26, 18:57
Lokalizacja: Germany

ODU-IDU 200/TV czy przedłużać ?

Post autor: milosz4 »

Cześć,

piszę w sumie w imieniu moich rodziców. Wziąłem im niecałe 2 lata temu pakiet od CP, telewizja + internet z urządzeniami ODU/IDU 200 (90 zł miesięcznie). Za 3 miesiące kończy się umowa, zaproponowano mi praktycznie te same warunki na przedłużenie (5 zł mniej łącznie/mc). I teraz pytanie czy przedłużać ?

Generalnie z usług byli zadowoleni, TV bez zastrzeżeń, na Internet narzekałem raczej tylko ja jak przyjeżdżałem. W nocy, albo rano jest całkiem ok (50/40 prędkość zgodnie ze speedtestem), jednak popołudniu czy w weekendy, kiedy wsi spokojna, wsi wesoła wraca do siebie to jest różnie... zazwyczaj odbiór 4, a wysyłanie 30 Mbps. I teraz pytanie czy zostawić jak jest, czy może sprzęt oddać i zostawić sima, a urządzenia zorganizować swoje jakieś lepsze ?
Albo coś całkiem innego ? Orange po kablu odpada, bo jest u nas jakiś problem z centralką i może być internet tylko (10/1 Mbps) za 80zł, albo w tym śmiesznym love ze stacjonarnym i TV za 109 zł.

Ktoś coś poradzi ? :)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: ODU-IDU 200/TV czy przedłużać ?

Post autor: matek451 »

A jaka to oferta internetu z CP na przedłużenie? Jaki limit obecnie i za ile, jaki koszt dzierżawy tego szajsu IDU-ODU200? Internet działa tragicznie skoro DL<<<<<<<UL. Sieć Plusa zapchana na maksa, który BTS i chyba LTE1800aero2 z niego. Oferta CP jest słaba z FUP, do tego SmartDom to teraz nędzne 10 zł zniżki. Jaka lokalizacja? 99% klientów Zygmunta świata poza CP/Plusem nie widzi są zawsze zadowoleni z CP bo w reklamach które non stop im sprzedają w Polsacie internet z Plusa/CP jest cacy. Nie ma większej bzdury, Plus/CP dziś to najgorszy operator mobilny , daleko w tyle za konkurencją.
ODPOWIEDZ