Orange kradnie pieniadze

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
romus
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2019-05-24, 16:12

Orange kradnie pieniadze

Post autor: romus »

Kilka dni temu po doladowaniu Orange Free na karte otrzymalem SMS ze naruszylem jakis pkt 1.4 paragrafu 18 regulaminu po czym konto zostalo zablokowane. Strona pomoc.orange.pl nie otwiera a panienka na czacie wyslala mnie do salonu. W salonie zazadali okazania dowodu taty ktorego oczywiscie nie posiadam i ze nie odblokuja konta a pieniedzy nie dostane a jak chce wiecej dowiedziec sie to zeby napisac pismo.
Tata dobrze mnie przestrzegal przed tym operatorem, oni wczesniej nazywali zdaje Idea a jeszcze wczesniej Centertel i z rozmow ze znajomymi wynika ze Centertel zalozyli byli milicjanci, do dzis pracuja tam ich rodziny oraz znajomi.
P.S.
Pkt 1.4 to chodzi o generowanie sztucznego ruchu
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Orange kradnie pieniadze

Post autor: wojteks »

romus pisze: salonie zazadali okazania dowodu taty ktorego oczywiscie nie posiadam i ze nie odblokuja konta a pieniedzy nie dostane a jak chce wiecej dowiedziec sie to zeby napisac pismo.
To chyba normalne. Skoro numer jest na ojca albo jesteś nieletni, to on musi podpisać pismo do Orange.
romus pisze:Tata dobrze mnie przestrzegal przed tym operatorem, oni wczesniej nazywali zdaje Idea a jeszcze wczesniej Centertel i z rozmow ze znajomymi wynika ze Centertel zalozyli byli milicjanci, do dzis pracuja tam ich rodziny oraz znajomi.
A co to ma do rzeczy? Przymusu kupowania od nich usług nie ma i nie było. Poza tym przedstaw na to jakieś dowody a nie tylko plotki/zasłyszane informacje.
romus pisze:Pkt 1.4 to chodzi o generowanie sztucznego ruchu
Skoro operator tak uważa to tylko z nim da się wyjaśnić dlaczego i może to zrobić tylko uprawniona osoba (właściciel numeru, dorosły itp.).
Nie pomagam na PW!
romus
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2019-05-24, 16:12

Re: Orange kradnie pieniadze

Post autor: romus »

@wojteks
Nie generowalem zadnego sztucznego ruchu. Chyba moge opisac swoje doswiadczenia i podzielic opinia. Skoro pisza osoby polecajace Orange to dlaczego ja nie moge napisac jak jest w rzeczywistosci. Tym bardziej ze karte Orange kupilem zachecony postami na forum, wiec nie rozumiem napastliwego tonu Twojej wypowiedzi. Nawet w TV jak reklamy sa klamliwe to bywa sa usuwane. A zamieszczane tu posty klakierow Orange (innego okreslenia nie znajduje) ewidentnie wprowadzily mnie w blad. Tak samo jak moge odpisac ze jak sa urazeni moga przeciez isc do sadu ale tak sie nie stanie bo napisalem prawde. No coz widze zadnego zrozumienia na forum nie znajde.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Orange kradnie pieniadze

Post autor: wojteks »

romus pisze:Chyba moge opisac swoje doswiadczenia i podzielic opinia.
Możesz ale oskarżenie kogoś o kradzież to są poważne słowa a dowodów na to nie masz żadnych, bez ojca (czy tam innego dorosłego opiekuna) nic nie zdziałasz a skarżenie się na forum też nic nie da.
romus pisze:wiec nie rozumiem napastliwego tonu Twojej wypowiedzi.
Moja wypowiedź nie jest napastliwa tylko przedstawiająca realia z jakimi się spotkałeś.
romus pisze:A zamieszczane tu posty klakierow Orange (innego okreslenia nie znajduje) ewidentnie wprowadzily mnie w blad.
A jaki to ma związek z zablokowaniem karty (konta u operatora)? Bo absolutnie nie widzę związku.
romus pisze: Tak samo jak moge odpisac ze jak sa urazeni moga przeciez isc do sadu ale tak sie nie stanie bo napisalem prawde.
Jedyna prawda jaką napisałeś to to, że zablokowana jest karta na podstawie któregoś tam punktu regulaminu.
romus pisze:No coz widze zadnego zrozumienia na forum nie znajde.
Liczyłeś że wszyscy się rzucą do pisania jaki to zły/niedobry operator bo z dzieckiem nie chce rozmawiać?

Na forum obowiązuje język polski z jego specyficznymi literami. Pisanie bez nich to brak kultury i szacunku do czytających :dobani:
Nie pomagam na PW!
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Orange kradnie pieniadze

Post autor: piotrzet »

Zastanawiam się czasem czy to konkurencja płaci za coś takiego czy to np jest były pracownik Orange, który został zwolniony dyscyplinarnie i teraz się "mści" na nich. Czy jeszcze ktoś inny. Normalna osoba, która faktycznie miałaby problem opisałaby go normalnie i czekała na jakąś pomoc tutaj widać za każdym postem próbuje się wbić szpilkę w Orange chodź wszystko zostało przeprowadzone poprawnie, a najbardziej rozśmieszył mnie fragment "... i z rozmow ze znajomymi wynika ze Centertel zalozyli byli milicjanci, do dzis pracuja tam ich rodziny oraz znajomi." Czekamy w takim razie na dowody potwierdzające te słowa.
tomekwwa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 590
Rejestracja: 2019-03-11, 20:48

Re: Orange kradnie pieniadze

Post autor: tomekwwa »

Ja to bym chciał by mi operator bezpodstawnie zablokował karty. Bym z rok pożył na jego koszt z odszkodowania.
Awatar użytkownika
Tinkas
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 255
Rejestracja: 2016-12-03, 11:54

Re: Orange kradnie pieniadze

Post autor: Tinkas »

Kiedyś o takich pisało się Dzieci Neostrady :rotfl: :rotfl: :rotfl:
elbinger72
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2019-05-06, 13:26

Re: Orange kradnie pieniadze

Post autor: elbinger72 »

Na czym polega generowanie sztucznego ruchu ?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Orange kradnie pieniadze

Post autor: wojteks »

elbinger72 pisze:Na czym polega generowanie sztucznego ruchu ?
Np. ktoś wysyła tysiące SMSów do różnych osób, złośliwa aplikacja rozsyła sama siebie itp.
Nie pomagam na PW!
elbinger72
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2019-05-06, 13:26

Re: Orange kradnie pieniadze

Post autor: elbinger72 »

Czyli złośliwy spam ?
jarekt
Stały użytkownik forum
Posty: 105
Rejestracja: 2018-09-21, 08:19

Re: Orange kradnie pieniadze

Post autor: jarekt »

Ten @romus to ten sam oszust co @pomaranczowyoszust viewtopic.php?f=10&t=56128&start=30#p593513.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Orange kradnie pieniadze

Post autor: dzejk »

coś w tym jest - jeden i drugi podał przy rejestracji maila z czapy i logował się z równie dziwnych IP.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Orange kradnie pieniadze

Post autor: Hermogenes »

Coś w tym jest napisałem swoje spostrzeżenia w wątku 1TB za 300 zł/365 dni.
pozdrawiam Hermogenes
ODPOWIEDZ