Orange- Lte dla domu, limit w umowie bezterminowej.

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
hapxx
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2017-03-01, 16:18
Lokalizacja: okolice Krakowa

Orange- Lte dla domu, limit w umowie bezterminowej.

Post autor: hapxx »

Już jakiś rok, od kiedy skończyła mi się umowa z Orange jest u nich na umowie bezterminowej. Obcięli mi wtedy limit do 150GB i skasowali darmowe nocki. Od tego czasu sprawdzam pod koniec okresu ile mi zostaje (bo czasem bywa na styk i musze się wstrzymać z większym pobieraniem). Dzisiaj wszedłem oplacić rachunek i okazuje się, że liczy mi limit od 300GB. I teraz pytanie, to błąd, jakaś promocja na święta, a może na stałe? Jest tu ktoś z umową bezterminową w Orange?

Poza tym chyba przegapiłem obniżkę ceny, bo teraz Orange proponuje przedłużenie umowy za 59,99, a wcześniej było 69,99 (tyle wlasnie płacę na bezterminowej i dlatego nie przedluzalem umowy), kiedy była ta obnizka :szok: ?
ZTE MF286, Orange Lte dla domu
Przemek112
Stały użytkownik forum
Posty: 84
Rejestracja: 2018-09-17, 19:02

Re: Orange- Lte dla domu, limit w umowie bezterminowej.

Post autor: Przemek112 »

Sprawdzasz w routerze czy na stronie w panelu klienta?
Jak korzystałem z usługi LTE w Orange to wiecznie nie zgadzało się zużycie danych. Czasami na stronie miałem informację, że pobrałem więcej danych niż w rzeczywistości, albo darmowy transfer nocny zaliczali na poczet dziennego itp. Licznik w routerze pokazywał jednak zazwyczaj dużo mniejsze zużycie, zgodne z rzeczywistym.
ODPOWIEDZ