Jakiego operatora wybrać?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Songo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2019-12-02, 00:19

Jakiego operatora wybrać?

Post autor: Songo »

Witam wszystkich,

potrzebuję pomocy w wyborze operatora i doborze sprzętu, żeby móc podłączyć kamerę do monitorowania sytuacji na działce letniskowej. Ostatnio jak byłem na miejscu wykonałem takie pomiary jak poniżej i poproszę o pomoc w interpretacji wyników.
Songo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2019-12-02, 00:19

Re: Jakiego operatora wybrać?

Post autor: Songo »

Ktoś pomoże?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakiego operatora wybrać?

Post autor: matek451 »

Screeny to raczej odwrotnie, ładna okolica gdzie ta działka? Miałem wesele córki w Wodnym Świecie. Wiadomo w tej okolicy to Play rzadzi , sprawdzone osobiście. Play zasięg z BTS-a 5G Ready na światłowodzie w Brodnicy Górnej, na nim agregacja 4 pasm LTE. Telefon łaczy się z zasięgowym LTE800 jako pasmo podstawowe , sygnał na zewnątrz dostateczny i do niego pasma pojemnościowe LTE1800, LTE2100 i LTE2600, sygnał słaby lub bardzo słaby ale i tak konieczna antena zewnętrzna. Orange to BTS Networks Brodnica Górna, około 1,5 km za BTS-em Play po drodze do Szklanej Huty. połączenie na zewnątrz z LTE800 jako pasmo podstawowe, sygnał tragiczny i do niego LTE1800 i LTE2100 ze szczątkami sygnału. Kamera tylko P2P z podgladem w chmurze producenta. Abonament w Play?
ODPOWIEDZ