Wkrótce skończy mi się dwuletnia umowa z T-Mobile, Internet Domowy LTE bez limitu danych. Co wtedy?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Wkrótce skończy mi się dwuletnia umowa z T-Mobile, Internet Domowy LTE bez limitu danych. Co wtedy?

Post autor: onken »

Pierwszy test nowego startera.

W oczekiwaniu na test dodania do connect, problem jest taki że lejek 15 / 15 Mb/s

Dla testu wyłączyłem nawet pakiet 5 dniowy, i lejek pozostał.

Zobaczymy co się stanie jak pakiet wygaśnie i jak uda się podłączyć do connecta :)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
kerad85
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2018-06-21, 17:26

Re: Wkrótce skończy mi się dwuletnia umowa z T-Mobile, Internet Domowy LTE bez limitu danych. Co wtedy?

Post autor: kerad85 »

U mnie to samo. Kupiłem kartę do testów i nie ma jak przetestować :D
Chyba można zamówić abonament przez internet i niby jest 14 dni na zwrot, chociaż to dziwne, bo jednocześnie jest zapis, że chcę od razu korzystać i nie mogę odstąpić od umowy.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Wkrótce skończy mi się dwuletnia umowa z T-Mobile, Internet Domowy LTE bez limitu danych. Co wtedy?

Post autor: matek451 »

Odpal sobie chociaz https://www.telepolis.pl/wiadomosci/tar ... py-fridays ja mam kilka kart z RWK pozostałych po grudniowej promocji wiec na tydzień trochę będzie dla zabawy.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Wkrótce skończy mi się dwuletnia umowa z T-Mobile, Internet Domowy LTE bez limitu danych. Co wtedy?

Post autor: onken »

Odpaliłem
Mam dwie karty.

Jedna z taryfą nowy tak tak i jedna z frii z paczką no limit za 5 zł na tydz.

W tak tak brak lejka, we frii lejek na 15/15
Co ciekawe nawet po wyłączeniu pakietu.lejrk pozostaje...

Pani z infolini biznesowej mowila że jak się uda podpiąć do connecta to lejek zniknie. Ale trudno mi w to uwierzyć...

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ