Lokalny dostawca radiowy - ocena oferty

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19160
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Lokalny dostawca radiowy - ocena oferty

Post autor: matek451 »

Kolego,Politechnikę Łódzką to skończyłem 30 lat temu i na dwóch kierunkach a wtedy to trzeba było coś umieć . Nie masz najmniejszej wiedzy na temat budowy sieci GSM i zasad jej budowy. Jestes tylko zwykłym hejterem Play , zreszta i tak tutaj nikt nie traktuje cię poważnie. Nie korzystasz z sieci Play, tym bardziej z BTS-ów 5GR na konkretnym sprzęcie więc twoje wpisy to tylko pusty kwikot hejtera. Napisałem wyraźnie co zyskuje uzytkownik Play z takiego BTS-a jesli chodzi o LTE, nie ma to nic wspólnego z marketingiem 5GR.Na temat jakości sieci Play i jej budowy masz zerowa wiedz, zreszta nie tylko w tym temacie.
Kazdego kto zna się na zagadnieniu cieszy fakt modernizacji sieci, niezaleznieod tego jaki to operator. dlatego modernizacja stacji Play do 5GR jest dobrym krokiem, podobnie jak uruchomienie mimo4x4 przez NW na LTE1800/lTE2100 czy działania Plusa w temacie FDD LTE2600 i TDD LTE2600. Tak a propos u tego operatora stacje full wypas czyli z kompletem 3 pasm na FDD LTE+TDD LTE2600 to węzły zasilane światłowodem. nazewnictwo ma tutaj najmniejsze znaczenie, liczą się fakty.
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lokalny dostawca radiowy - ocena oferty

Post autor: fatum1 »

Miszczu, to jest unmöglich. Jeżeli jesteś emerytem a ja kończyłem Polibudę Gliwicką 20 lat temu to timing się nie zgadza. To jakby napisać, że ŁKS bo leży przy przelotowej Alei Włókniarzy klubem całem Łodzi a jednak to Widzew nadaje ton. Podobnie z Craxa ale to już inna historia. Jak to leciało ? Wisła Pany.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26129
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Lokalny dostawca radiowy - ocena oferty

Post autor: wojteks »

Chyba czas zakończyć tę dyskusję, posty lecą w niebyt za kilka godzin.
Nie pomagam na PW!
ODPOWIEDZ