Internet mobilny do pracy zdalnej - Kraków

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
EBITDA
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-03-23, 20:43

Internet mobilny do pracy zdalnej - Kraków

Post autor: EBITDA »

Cześć,
szukam internetu mobilnego do pracy zdalnej, pracuje z Krakowa-Kazimierza, tak więc zasięg nie jest problemem w moim przypadku, z racji wynajmowanego mieszkania chciałbym zdecydować się na internet mobilny. Zalezy mi na jak największym pakiecie w dobrej cenie. Mam trudny wybór pomiędzy dwiema ofertami
*Lajt mobile - pakiet 100+200gb za 39,99
*Orange z pakietem 1TB za 360 zł
Co do pierwszego, słyszałem różne opinie i nie jestem przekonany czy 100GB w ciagu dnia mi wystarczy, czy są tu osoby które mogłyby się wypowiedzieć jak sprawdza się ten dostawca? Co do drugiego, po pierwsze nie jestem pewien czy ten pakiet jest dalej dostępny - nie widze go w aplikacji. Po drugie - cena, czy jest coś bardziej opłacalnego?

Z góry dziękuje za odpowiedź
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Internet mobilny do pracy zdalnej - Kraków

Post autor: matek451 »

A co ma wspólnego z działaniem Plusa u ciebie moja opinia o nim dotyczaca mojej lokalizacji, w Łodzi to syf jakich mało, teraz u mnie działa tak https://www.speedtest.pl/wynik/237561716 , sam sprawdź na karcie Plusa jak jest u ciebie a ponieważ to Krakow to stawiam ze będzie podobnie. Ogólnie wy tam operatorów mobilnych nie lubicie i raczej nie potrzebujecie tak jak wasz Prezydent Miasta więc szybko to raczej nie będzie. Plus ma 3 stacje z LTE1800+900, Play dwie nedzne z LTE1800+2100 bo wy nawet na ich rozbudowę nie pozwalacie. Tylko NetWORKS jeszcze dyszy bo ma stare lokalizacje ale pewnym tez być nie może bo w Krakowie sie stacji nie buduje a tylko demontuje, Orange i T-mobile majĄ jeszcze 5 stacji bazowych w tym 3 z kompletem 4 pasm LTE. Zrób ich testy tak jak Plusa, na telefonie LTE Android z aplikacją https://play.google.com/store/apps/deta ... ster&hl=pl i pkaż screeny z niej i speedtesty dla każdego. Na cuda nie licz, brak atmosfery dla operatorów mobilnych u was skutkuje niewielkimi prędkościami, nie mozna mieć normalnego internetu mobilnego gdy non stop protestuje sie przeciwko budowie stacji bazowych.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Internet mobilny do pracy zdalnej - Kraków

Post autor: wojteks »

Każde miasto kablem/światłowodem powinno stać, HSPA+/LTE to powinien być zgodnie z definicją dostęp mobilny.
Nie pomagam na PW!
EBITDA
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-03-23, 20:43

Re: Internet mobilny do pracy zdalnej - Kraków

Post autor: EBITDA »

Jak zaznaczyłem wcześniej, nie chce kabla z powodu wynajmowania mieszkania - prawdopodobnie będe zmieniał miejsce zamieszkania
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Internet mobilny do pracy zdalnej - Kraków

Post autor: key »

No i?
Masz wtedy dwie opcje:
1.) bierzesz internet ze sobą
2.) wypowiadasz umowę

A kabel jest stabilniejszy od wszystkich LTE/WiFi.
Nie pomagam na PW.
ODPOWIEDZ