Netia LTE bez limitu

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Invincible
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2009-11-01, 09:51
Lokalizacja: Bełćhatów

Netia LTE bez limitu

Post autor: Invincible »

Witam! Planuje w najbliższym czasie zmienić internet z radiowego na LTE. Obecnie mam łączę o prędkości 10 mb/s i stwierdziłem, że przydałoby mi się coś nieco szybszego. Trafiłem na ciekawą ofertę od Neti internet LTE bez limitu za 60 zł. Mam pytanie, czy ktoś kto posiada od nich internet mógłby się wypowiedzieć, czy sprawuję się to w miarę ok i czy na prawdę jest to łącze bez limitu? Do najbliższego BTS sieci T-Mobile, Play, Orange mam niecały kilometr. Jest to BTS pracujący w lte od 800 do 2600. Z tego co się orientowałem Netia współpracuję z Play. Dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Netia LTE bez limitu

Post autor: onken »

Trzeba by czasem poczytać....

Po wykorzystaniu 100 GB prędkość spada do 1 Mb/s - jak w całym Play.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Range
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 200
Rejestracja: 2020-04-07, 19:32

Re: Netia LTE bez limitu

Post autor: Range »

Więc Zaopatrz się w starter Play i wstaw dane lokalizacyjne na początek sprawdzimy jak działa Play (i nie tylko) w Twoim rejonie.

Zainstaluj ponadto w telefonie z Android aplikację https://play.google.com/store/apps/deta ... ster&hl=pl i zrob test na zewnątrz i do tego speedtest pod wieczór. Do testu włącz lokalizację i wyłącz roaming.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Netia LTE bez limitu

Post autor: matek451 »

Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy biorą taką ofertę zamiast skorzystać z operatora MNO, oferta jest dużo gorsza a sprzęt to jakieś nieporozumienie. No i teraz Netia to chyba na zasięgu Plusa.
ODPOWIEDZ