doładowania orange promocja

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Simplus2
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2020-05-18, 11:08

doładowania orange promocja

Post autor: Simplus2 »

Sprawdźcie czy mój tok rozumowania jest prawidłowy.
Mam orange free na kartę na której mam 45GB bonusowego internetu który kończy się za 2 dni. Potrzebuję go przedłużyć w najkorzystniejszej wersji czyli najniższy koszt do czasu przedłużenia. Wymyśliłem skorzystanie z "więcej czasu na internet" na rok za 99PLN. Potrzebuję więc doładować za 100 zł
No i teraz jak doładowywać zakładając że korzystam ze strony operatora doladowania.orange.pl?
- czy 20x5PLN? co przy bonusach 2,5GB za doładowanie kwotą + 2,5GB jako promocja "podwajamy doładowania" + 5GB za doładowanie przez stronę doladowania.orange.pl czyli 10GB za każde doładowanie da w sumie 200GB
- czy 10x10PLN? co przy bonusach 5GB za doładowanie kwotą + 5GB jako promocja "podwajamy doładowania" + 5GB za doładowanie przez stronę doladowania.orange.pl czyli 15GB za każde doładowanie da w sumie 150GB
- czy 4x25PLN? co przy bonusach 15GB za doładowanie kwotą + 15GB jako promocja "podwajamy doładowania" + 5GB za doładowanie przez stronę doladowania.orange.pl czyli 35GB za każde doładowanie da w sumie 140GB

wychodzi oczywiście że najkorzystniejsza jest opcja 1 czyli 20x5PLN tylko czy myślę właściwie i czegoś nie pomijam?
i czy skorzystanie z "więcej czasu na internet" na rok za 99PLN przedłuży również te zdobyte za doładowania GB?
xander21
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2010-12-24, 16:57
Lokalizacja: Pomorze

Re: doładowania orange promocja

Post autor: xander21 »

Każde nowe doładowanie wpadnie na to samo konto z obecnymi GB i będzie tyle samo ważne. Liczy się najdłuższa ważność. W tym wypadku rok.
Simplus2
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2020-05-18, 11:08

Re: doładowania orange promocja

Post autor: Simplus2 »

Najdłuższa wartość z doładowania w opisanym przypadku to dla 25PLN => 14 dni ważności bonusa dla GB, 31 dni na wykonywanie połączeń, 6 miesięcy dla odbierania połączeń
Nie znam doładowania dającego 12 miesięcy ważności
xander21
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2010-12-24, 16:57
Lokalizacja: Pomorze

Re: doładowania orange promocja

Post autor: xander21 »

Jak kupisz "więcej czasu na internet", to ważność wyniesie rok. Wszystko co krótsze nie będzie miało znaczenia, bo i tak najdłuższa ważność zostanie.

"Jeżeli Abonent posiadając ważny i niewykorzystany Bonus doładuje ponownie konto to dotychczasowe środki dostępne w ramach Bonusu zostaną powiększone o kolejnyBonus, a termin ważności dotychczasowego Bonusu zostanie ustawiony w najbardziej korzystny dla Abonenta sposób (przedłużony lub pozostawiony bez zmian w przypadku, gdy ważność wcześniej przyznanego Bonusu była dłuższa od ważności kolejnego)"
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: doładowania orange promocja

Post autor: dzejk »

Orange zaktualizował regulamin - cena spadła z 99 na 29 zł.
https://biuroprasowe.orange.pl/wp-conte ... 5.2020.pdf
Doładowanie za 200 zł przedłuża teraz o 10 miesięcy.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: doładowania orange promocja

Post autor: onken »

@dzejk

Internetu to raczej nadal nie przedłuza...

Nawet cytat z regulaminu o tym mówi:

" W ramach Usługi Abonent ma możliwość odpłatnego przedłużenia ważności środków zgromadzonych na Koncie Głównym "

Więc zaraz wyłączą darmowe RWK i zostanie tylko to za 29 zł...

Tak pisali na innym forum

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
xander21
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2010-12-24, 16:57
Lokalizacja: Pomorze

Re: doładowania orange promocja

Post autor: xander21 »

Mamy promocje: Więcej czasu na wszystko i więcej czasu na internet. Pierwsza wydłuża ważność konta, druga bonusy z doładowań. Wychodzi na to, że więcej czasu na wszystko, to płatny rok ważności konta.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: doładowania orange promocja

Post autor: onken »

Dokładnie tak. A więcej czasu na internet kosztuje nadal 99 zl

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Zeusek
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 489
Rejestracja: 2020-03-25, 10:40

Re: doładowania orange promocja

Post autor: Zeusek »

A już miałem nadzieje że obniżyli do 29zł, mnie bardziej interesuje internet.
Huawei B818 -> ZTE MC888 -> Orange.
xander21
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2010-12-24, 16:57
Lokalizacja: Pomorze

Re: doładowania orange promocja

Post autor: xander21 »

Zeusek pisze:A już miałem nadzieje że obniżyli do 29zł, mnie bardziej interesuje internet.
Pozostaje jedynie opcja z doładowaniem konta i korzystanie z neta a nie chomikowanie.
bobo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2020-06-02, 18:49

Re: doładowania orange promocja

Post autor: bobo »

Teraz jest starter za 5zl do końca sierpnia daje 6+6 gb na 14 dni +5zl na koncie dokupienie za te 5 7 dni. Czyli za 5zl mamy 12gb na trzy tygodnie.Taniej nie będzie.
Simplus2
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2020-05-18, 11:08

Re: doładowania orange promocja

Post autor: Simplus2 »

bobo pisze: Czyli za 5zl mamy 12gb na trzy tygodnie.Taniej nie będzie.
Ja kupuje na znamym portalu aukcyjnym karty po 14,50PLN z 50GB więc wychodzi trochę taniej... Choć oczywiście nie jest to oficjalna oferta operatora :)
bobo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2020-06-02, 18:49

Re: doładowania orange promocja

Post autor: bobo »

Kod WAKACJE na nr 364 do końca dzisiejszego dnia daje 5gb na 5 dni . Te 50gb to na jaki czas wazne?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: doładowania orange promocja

Post autor: matek451 »

Na 2 tygodnie ale za 5 zł które jest na koncie mozna przedłuzyć o kolejne 7 dni.
ODPOWIEDZ