Kogo i co wybrać oraz pytanko z gwiazdką ;)

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Tval
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-06-07, 11:27

Kogo i co wybrać oraz pytanko z gwiazdką ;)

Post autor: Tval »

Cześć. Jestem tu "oficjalnie" nowy - do tej pory korzystałem z tego forum incognito ;) ale przyszedł czas na pytanie o poradę, czyli jakiego dostawcę wybrać i jaki sprzęt.
Jak to bywa zmieniam miejsce zamieszkania wraz z rodzinką na domek, szans na internet po kablu nie ma (chociaż mam z tym związane pytanie z "*" ale o tym na koniec) a potrzeby internetowe duże. Gdzie najlepiej wziąć abonament z jak największym limitem albo i bez niego :)

Lokalizacja http://beta.btsearch.pl/?dataSource=loc ... 18&zoom=18
bts.JPG
Zrobię dzisiaj parę testów z netmonsterem i speedtestem i wkleję je.

I drugie pytanie dodatkowe, z "*", jest jakaś teoretyczna nadzieja na świało, może ktoś coś poradzi. Wg porad z innych postów znalazłem mapkę z inwestycjami w infrastrukturę w mojej okolicy. Status inwestycji jest "w realizacji" (screen w załączeniu). Jak znaleźć kontakt do inwestora, realizatora, a sumie czy jest możliwość dopisania się do tej inwestycji o ile jest faktycznie w realizacji.
Dzięki za podpowiedzi.
Range
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 200
Rejestracja: 2020-04-07, 19:32

Re: Kogo i co wybrać oraz pytanko z gwiazdką ;)

Post autor: Range »

Najbliżej masz do masztu Play zatem przetestuj na początek tego operatora netmonsterem na zewnątrz i wykonaj wieczorny speedtest.
Możesz również przetestować Orange i T_Mobile.
Tval
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-06-07, 11:27

Re: Kogo i co wybrać oraz pytanko z gwiazdką ;)

Post autor: Tval »

Przetestowałem na razie Plusa (beznadzieja, nawet nie wstawiam screenów) oraz Orange, tu parę pomiarów podobnych, również o 20-tej.
Jutro wieczorem Play i T-mobile. I zobaczymy
ODPOWIEDZ