Jestem w Czarnej D... podobno, Józwów gmina Bychawa

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Chemik4x4
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2020-06-18, 21:44

Jestem w Czarnej D... podobno, Józwów gmina Bychawa

Post autor: Chemik4x4 »

Dzień dobry, cześć, pozdrawiam,
potrzebuję Internetu, ale Du.Pa,
tak przynajmniej powiedział mi Człowiek z Orange, nie ma tam za bardzo zasięgu niczego (ON JEST PODOBNY ZUPEŁNIE DO NIKOGO) , więc może po kablu z Orange 10Mbit to wziąć, bo po sieci to podobno słabo, ale pomóżcie, proszę

Adres tego punktu: Józwów 3, gmina Bychawa, powiat Lublin

Ciao
Chemik4x4
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2020-06-18, 21:44

Re: Jestem w Czarnej <font color=

Post autor: Chemik4x4 »

Protestowałem Play'a z telefonu daje około 5Mb DL, Plus około 30Mb, jeszcze Orange zostało ale pewnie na Plusa będę skazany
Pozdrawiam
Chemik4x4
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2020-06-18, 21:44

Re: Jestem w Czarnej D... podobno, Józwów gmina Bychawa

Post autor: Chemik4x4 »

Cześć,
w Playu na routerze B818 bez anteny zewnętrznej wyciąga do 30 Mb/s DL. Jeśli podłączę antenę zewnętrzną do ilu Mb/s może wzrosnąć DL?
Co radzicie? Play daje dobry sprzęt i dobre warunki. Ile w moim punkcie poprawię parametry na antenie zewnętrznej, BTS są chyba dość daleko.
Dzięki za pomoc
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Jestem w Czarnej D... podobno, Józwów gmina Bychawa

Post autor: key »

Istnieje mapa BTSow, tutaj mozesz sprawdzic jak daleko od Ciebie jest konkretny BTS.
Chemik4x4 pisze:Jeśli podłączę antenę zewnętrzną do ilu Mb/s może wzrosnąć DL?
To musisz sam sprawdzic - bazujac na pomiarach mocy aktualnych polaczen dobrac antene ktora polepszy Ci slabe kanaly.
Nie pomagam na PW.
Simplus2
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2020-05-18, 11:08

Re: Jestem w Czarnej D... podobno, Józwów gmina Bychawa

Post autor: Simplus2 »

Chemik4x4 pisze:w Playu na routerze B818 bez anteny zewnętrznej wyciąga do 30 Mb/s DL.
A ile chciałbyś osiągnąć? Nie wiem jak innym, ale mnie 30Mb/s nie bardzo zgadza się z "byciem w czarnej du..." :gwiazdki:
Chemik4x4
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2020-06-18, 21:44

Re: Jestem w Czarnej D... podobno, Józwów gmina Bychawa

Post autor: Chemik4x4 »

Może i 30Mb/s to przyzwoicie, ale tu gdzie siedzę na stałe to na tym B818 wyciąga mi około 120Mb/s DL i ponad 10 UL, także jest różnica kolosalna,
ale ok, na 30Mb da się żyć, tylko antenę jeszcze wywalę na dach, tylko jakby ktoś podpowiedział tam w Józwowie koło Bychawy jaką antenę wziąć.
ODPOWIEDZ