Internet Zielona Góra - Nowy Kisielin

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
8bit
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-08-14, 21:16

Internet Zielona Góra - Nowy Kisielin

Post autor: 8bit »

Cześć, wylądowałem na wsi (dzielnica Nowy Kisielin, miasto Zielona Góra, woj. Lubuskie) i nie wiem jaki internet mobilny wybrać. Widzę kilka nadajników w pobliżu ale nie wiem czym się kierować w wyborze operatora. Mamy telefon w Orange i T-mobile, słabo to działa. Liczę, że antena zew. coś poprawi. Może ktoś coś doradzi?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Internet Zielona Góra - Nowy Kisielin

Post autor: matek451 »

Testy na kartach Orange i T-mobile na zewnatrz na telefonie z aplikacją https://play.google.com/store/apps/deta ... ster&hl=pl i screeny z niej i speedtesty. Stacje NetWORKS na Francepolu i na Wiosennej w Starym Kisielinie maja agregację 4 pasm LTE dla tych operatorów, stacja Łaz dziala na 3 pasmach LTE, brak na niej LTe2600.
BKpbO
Stały użytkownik forum
Posty: 127
Rejestracja: 2014-06-12, 08:52
Lokalizacja: z forum

Re: Internet Zielona Góra - Nowy Kisielin

Post autor: BKpbO »

Gdzie widzisz LTE2600 na tych stacjach N?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Internet Zielona Góra - Nowy Kisielin

Post autor: matek451 »

Jedź i sam sprawdź to sam się przekonasz jak dziala tam LTE2600 Orange, nie od dziś wiadomo że podróże kształcą.
8bit
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-08-14, 21:16

Re: Internet Zielona Góra - Nowy Kisielin

Post autor: 8bit »

Na tą chwilę nie mam żadnego urządzenia z Androidem ale zrobiłem speedtesty dla karty Orange i TMobile. Orange waha się od 1,5 do 6 Mb/s a TMobile od 0,8 do 22 Mb/s. wykonałem ok. 20 prób dla obu kart w tym samym miejscu na zewnątrz domu, 10 od frontu i 10 od tarasu, generalnie wyniki są takie same po obu stronach. Może na tej podstawie da się wysunąć jakieś wnioski? Jeśli nie to skombinuję jakiś telefon z Androidem.
ODPOWIEDZ