Zmiana operatora z TMobile - Pruszków

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

krychxagg
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 353
Rejestracja: 2019-09-24, 09:09

Re: Zmiana operatora z TMobile - Pruszków

Post autor: krychxagg »

Tak jak mówiłem, co z tego skoro ma być tam 5G, skoro zapewne w tych lokalizacjach i tak jest światłowód w domach, a na komórkach każdemu wystarczy LTE.
Plus jakby ruszył z wielką modernizacją sieci i podokładał te 2600 LTE na BTS'ach poza miastami, a także zaoferował duże uczciwe paczki danych w ofercie (bez ukrytych lejków FUP) to by zyskał masę abonentów. A tak, zaraz będzie najmniejszą siecią.
Ja abonament mam w Orange, internet w T-Mobile. Dla mnie najlepsze opcje, i najlepszy zasięg w Polsce.
T-Mobile No-Limit 60mb/s, Huawei B535, Cybertech 17dBi + Play, Huawei E5573
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Zmiana operatora z TMobile - Pruszków

Post autor: piotrzet »

Marzenia ściętej głowy jak się to mówi. Cały Plus sieć do kitu naciągnąć klientów na FUP, który nie wiadomo po ilu GB działa. Takie rzeczy tylko w Plusie.
patryk7588
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 410
Rejestracja: 2012-07-15, 09:05

Re: Zmiana operatora z TMobile - Pruszków

Post autor: patryk7588 »

krychxagg pisze:Plus jakby ruszył z wielką modernizacją sieci i podokładał te 2600 LTE na BTS'ach poza miastami
Poza miastami?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19160
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiana operatora z TMobile - Pruszków

Post autor: matek451 »

Łódź nigdy nie była targetem dla Plusa, radiolinii 1107Mb/s jest w przybliżeniu tyle ile pozwoleń na 5G2600 wiec póki co trudno sadzić aby w temacie 5G w moim mieście coś się szybko zmieniło. 5G to tu taka ciekawostka żeby sobie speedtest zrobić jak ma się sprzęt z N41 i pochwalić sie kolegom bo siecia to tego bym nie nazwał.Ogólnie szkoda bo to TDD2600 mające duzy potencjał latami leżało odłogiem więc trudno teraz oczekiwać ze operator w ekspresowym tempie je zagospodaruje, wychodzą lata zarządzania przez księgowego a co gorsza na LTE jest jeszcze wiele do zrobienia co ogólnie słabo wróży na przyszłość.Obym się mylił.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6439
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Zmiana operatora z TMobile - Pruszków

Post autor: onken »

Patryk.

Ja tam kibicuje każdemu opowi, ale Plus wiesz dobrze że wiele lat przespał...

Niestety u mnie w Zabierzowie ciągle nic nowego :(

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Zmiana operatora z TMobile - Pruszków

Post autor: piotrzet »

Przespał i śpi nadal. Niestety ale w tej kwestii nie wiele się zmienia.
ODPOWIEDZ