Internet PLAY mobilny, przejście z radiowego

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

kerad77
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2021-03-31, 08:16

Re: Internet PLAY mobilny, przejście z radiowego

Post autor: kerad77 »

Mimo iż teraz na telefonie Plus jest o niebo lepszy niż Tmobile w mojej lokalizacji? Wieczorem przy obciążonym paśmie (godz 21) na telefonie w Tmobile mam DL na poziomie 2Mbps (nie zjadłem żadnej cyfry) i nie da się korzystać wtedy z internetu, tak drastycznie by B818 poprawił osiągi?
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Internet PLAY mobilny, przejście z radiowego

Post autor: piotrzet »

Rób testy na porządnym urządzeniu agregującym 4 pasma, a nie korzystaj z połowy możliwości. Zobaczymy co wtedy nie ma co gdybać co byłoby gdyby. B818 podniesie ci prędkości nie tylko w T-Mobile ale i każdej innej sieci, bo będzie korzystał ze wszystkich pasm, które są na nadajniku.
kerad77
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2021-03-31, 08:16

Re: Internet PLAY mobilny, przejście z radiowego

Post autor: kerad77 »

W innym wątku był link do weryfikacji terenu względem przekaźnika i zrobiłem symulacje do BTS Play przy założeniu wysokości domu 9m i przekaźnika słupowego 15m. Gdyby nie ten sad sąsiada to bym go widział...
Dom po lewej, BTS po prawej.
kerad77
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2021-03-31, 08:16

Re: Internet PLAY mobilny, przejście z radiowego

Post autor: kerad77 »

Nie ma jakiejś anteny która by się przebiła sygnałem przez ten sad sąsiada? Bo jak przejdę tylko przez niego to wartości mam jak poniżej
ODPOWIEDZ