Jaki internet mobilny na mojej wiosce?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Pioter16307
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2021-04-02, 10:06

Jaki internet mobilny na mojej wiosce?

Post autor: Pioter16307 »

Dzien dobry,

czy moglbym prosic o pomoc w wyborze najszybszego operatora internetu mobilnego w mojej malej miejscowosci?

Zrobilem screeny z aplikacji network cell info Lite - robione na zewnatz domu.

Zanim podpisze jakas umowe na internet, chcialbym po prostu miec pewnosc , ze na ten moment wybieram najlepsza opcje.

dziekuje za gory za wszelka pomoc i porady!

Zalaczam screeny,

Pozdrawiam,
Piotr
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Jaki internet mobilny na mojej wiosce?

Post autor: piotrzet »

Kup karty sim każdego z operatorów i testy na każdej z nich. Zrzuty aplikacji netmonster i jaki masz telefon?
Pioter16307
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2021-04-02, 10:06

Re: Jaki internet mobilny na mojej wiosce?

Post autor: Pioter16307 »

Telefon Huawei Honor 8C, na ten moment nie mam mozliwosci zrobic testow kart kazdego operatora, ale postaram sie to zorganizowac jakos.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Jaki internet mobilny na mojej wiosce?

Post autor: piotrzet »

To czekamy. Bez tego ani rusz.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki internet mobilny na mojej wiosce?

Post autor: matek451 »

Na bank musisz zrobić testy T-mobile aby kolega namówił cię na abonament u tego operatora , nie ma innej opcji i bez znaczenia jest to ze NetWorks ma golca z only LTE800 w Mniskowie bo to i tak super operator. Nie rób żadnych innych testów, zrobiłeś potrzebne ale na karcie RBM skorzystaj z aplikacji https://play.google.com/store/apps/deta ... ster&hl=pl , test na zewnątrz i screen z aplikacji i speedtest.Play jest jedynym słusznym wyborem , do stacji Mniszków z agregacją LTE2100+1800+800 masz około 3 km nie słuchaj takich bzdur, nawet nie sprawdził gdzie mieszkasz. W Play na pre-paidzie masz 100GB za darmo na pre-paidzie, do końca kwietnia, koszt startera odNowa 3/5 zł. Po tym terminie 250GB za 30 zł/m-c przez pól roku na Vikings Mobile działa na sieci Play. Ewentualnie abonament Play ze sprzętem. Potrzebny router z minimum 2 CC CA i zewnętrzna antena Dual LTE1800-2100MHz. Nie testuj pozostałych operatorów szkoda czasu i nerwów.
Pioter16307
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2021-04-02, 10:06

Re: Jaki internet mobilny na mojej wiosce?

Post autor: Pioter16307 »

Dziekuje Ci @matek451 - wlasnie mam karte playa i jak siedze na pietrze w domu to mi szybko chodzi czasem nawet do ok 40Mb/s, wiec bylem zdziwiony, ze mam testowac wszystkie sieci.. orange ma brat, tragedia, T-Mobile kiedys tu chodzi w miare ok, ale od kiedy powstal ten nadajnik Play to T-Mobile slabo chodzil, bo mialem t-mobile wczesniej, ale przeszedem na play.
Dzieki Ci raz jeszcze za pomoc, nie wiedzialem o viking mobile - cenna informacja, pomysle, ale raczej wezme playa abo teraz daja 200 GB ze spzetem chyba za 50 zl. to bedzie mega wypas.
Pozdrawiam,
Piotrek
ODPOWIEDZ