5G - Łódź Helenówek

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
o0l1
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2018-11-06, 16:23

5G - Łódź Helenówek

Post autor: o0l1 »

Jaką sieć wybrać dla najwyższych prędkości pod lokalizację ww. Łódź, Cyprysowa, jedne światła od Helenówka

BTW czy jest jakiś myk, żeby skorzystać z btsearch?
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: 5G - Łódź Helenówek

Post autor: piotrzet »

Bez testów się nie obejdzie. Kup karty sim Orange, T-Mobile, Plus, Play i sprawdź jak działają w twojej lokalizacji. Innego sposobu nie ma. 5G również bym sobie odpuścił chyba, że w Plusie ci będzie działać jakoś ale cena dużo wyższa niż u konkurencji LTE, a to też powinno oferować przyzwoite prędkości.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: 5G - Łódź Helenówek

Post autor: matek451 »

Testy to on robi juz nie raz i doskonale powinien wiedziec jak to wyglada u niego, na LTE nic się nie zmieniło, doszło tylko 5G PLUSA na ŚWITEZIANKI 39 przy torach kolejowych i na Pasiecznej 12 a NetWorks ma 5gDSS2100 na tym maszcie przy Zgierskiej 256 czy Liściastej 75 i penie na Świtezianki 16 ale to wymaga sprzętu do 5G.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: 5G - Łódź Helenówek

Post autor: piotrzet »

To nie wiem po co zakłada kolejne tematy.
o0l1
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2018-11-06, 16:23

Re: 5G - Łódź Helenówek

Post autor: o0l1 »

matek451 pisze:Testy to on robi juz nie raz i doskonale powinien wiedziec jak to wyglada u niego, na LTE nic się nie zmieniło, doszło tylko 5G PLUSA na ŚWITEZIANKI 39 przy torach kolejowych i na Pasiecznej 12 a NetWorks ma 5gDSS2100 na tym maszcie przy Zgierskiej 256 czy Liściastej 75 i penie na Świtezianki 16 ale to wymaga sprzętu do 5G.
Wcale nie wiedziałem. BTSearch nie działa. Forumowa wyszukiwarka nadaje się do ozdoby tylko. Okresowo zakładam ten sam temat.

w domu wreszcie mam światłowód, ale kupiłem telefon Motorolę Edge i chciałbym po prostu zobaczyć jak działa 5G przy sygnale 5/5.

Plus u siebie pokazuje słabszy sygnał. Orange pokazuje mocny. U obu oczywiście dopłata za zaszczyt dostępu do 5g.

Skąd masz szczegółówe informacje o tych nadajnikach? Ja nawet nie wiedziałem, że jest jakiś nadajnik przy torach do arturówka
ODPOWIEDZ