Jaka cena w Orange po 2 latach bez przedłużania opcji 250 giga

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kedi
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-08-31, 21:16
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Jaka cena w Orange po 2 latach bez przedłużania opcji 250 giga

Post autor: kedi »

Umowa kończy mi się pod koniec września i miałem ją przedłużać ale pojawił mi się na mojej wsi zabitej dechami w łódzkim jakiś koleś z firmy Fibee z wielkopolski i prosi o zgodę na pociągnięcie światłowodu na słupie energetycznym stojącym na mojej działce bo będą zakładać to w ramach unijnego projektu i to nie tylko u mnie ale jak mówi w każdym domu w Polsce na terenie nieopłacalnym a usługę na świadczyć dowolna firma zainteresowana.
Na infolinii powiedzieli mi że bez zmian czyli 59.99 jak do tej pory i 30 dni wcześniej muszę zgłosić że chcę zrezygnować. Jak jest naprawdę bo umowa na 12 miesięcy cennikowo wychodzi 69.99 a ja bezterminowo mam mieć taniej. Coś tu chyba nie pasuje.
data17
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2021-02-25, 08:13

Re: Jaka cena w Orange po 2 latach bez przedłużania opcji 250 giga

Post autor: data17 »

moze byc prawda ja bym urzedu zapytal we wsi powinni cos wiedziec -.- bo jak podpiszesz umowe z jakims naciagaczami to tylko bedziesz placi abo a neta nie bedzie
janiczkowy
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2021-08-15, 21:56
Lokalizacja: Krakowice

Re: Jaka cena w Orange po 2 latach bez przedłużania opcji 250 giga

Post autor: janiczkowy »

U mnie na wiosce też mam 900 Mb/s za 80 zł. Też projekt z unii podłącz za free. Olałem Orange bo plusów żadnych nie było.
ODPOWIEDZ