Orange Free Na Kartę maksymalne wydłużenie ważności gigabajtów

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Plaster
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2021-01-03, 12:57

Orange Free Na Kartę maksymalne wydłużenie ważności gigabajtów

Post autor: Plaster »

Dzień dobry,
Mam kartę sim w Orange Free na Kartę, gdzie zgromadzone jest ok 350zł. Oczywiście jak to w Orange, po doładowaniach czasy ważności nie zsumowały się, czyli jak doładowałem jednego dnia 2*30zł przedłużyło ważność połączeń wychodzących na jeden miesiąc. Oczywiście skorzystałem z opcji wysłałem sms, o treści start, by środki i możliwość wykonywania połączeń była możliwa przez rok.
Niestety internet po doładowaniu się zsumował, ale czas na wykorzystanie bonusowych GB po doładowaniu pozostał bez zmian.
Mam też ok 400GB ważne do października 2021 i też zastanawiam się jak je przedłużyć.
Chciałem skorzystać z oferty 1TB, za 300zł - bo karta została aktywowana, przed jakimś tam terminem i jest możliwość zakupu tego pakietu za 300zł. Nawet teraz można skorzystać i 1TB podwoić i mieć 2TB internetu na rok.

Moje pytanie, czy jest możliwość, żeby owe 2TB były ważne dłużej? Czy za rok znowu niewykorzystana część z pakiety 2TB przepadnie?
Widziałem, karty sim na znanym portalu aukcyjnym, gdzie ktoś sprzedaje np 500GB ważne ok 1250dni.
Może jest coś innego ciekawszego, by wykorzystać powyższą kwotę?

Z góry dziękuję za wskazówki.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Orange Free Na Kartę maksymalne wydłużenie ważności gigabajtów

Post autor: onken »

Tak. Np kolejnym pakietem za 300 zl

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Plaster
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2021-01-03, 12:57

Re: Orange Free Na Kartę maksymalne wydłużenie ważności gigabajtów

Post autor: Plaster »

A czy oprócz opcji kolejnego doładowania za 300zł jest coś wartego uwagi?
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Orange Free Na Kartę maksymalne wydłużenie ważności gigabajtów

Post autor: Hermogenes »

Ja nie jestem pewien czy ten nowy RWK za 29 zł tego nie załatwi jeśli będzie jeszcze działał za rok? Jak na razie bonusy za doładowanie przedłuża o 365 dni. Pozdrawiam Hermogenes
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Orange Free Na Kartę maksymalne wydłużenie ważności gigabajtów

Post autor: dzejk »

Pakiet za 29 zł (niedawna obniżka z 99) przedłuża o rok konto i paczki danych.
Plaster
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2021-01-03, 12:57

Re: Orange Free Na Kartę maksymalne wydłużenie ważności gigabajtów

Post autor: Plaster »

A czy zakup klika razy rok ważności konta za 29, przedłuży mi te wszystkie gb? Załóżmy kupię 2*29 za rok ważności i będę miał to wszystko ważne 2 lata?
edit:
Przedłużyłem ważność konta za 29zł. Jutro próbuję przedłużyć drugi raz, a potem kupię 1TB, jak się uda wejdą 2TB - mam taką nadzieję...
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: Orange Free Na Kartę maksymalne wydłużenie ważności gigabajtów

Post autor: eddie »

Nie wiadomo, czy można przedłużyć na więcej niż 365 dni.
zulu144
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2019-05-30, 13:30

Re: Orange Free Na Kartę maksymalne wydłużenie ważności gigabajtów

Post autor: zulu144 »

@Plaster Stare pakiety z 1TB mają kumulację czasu i GB przy kupieniu kolejnego dowolnego jednorazowego.
RWK za 29zł jeśli chodzi o GB działa tylko na przegródkę 411 czyli bonusy z doładowań.
Na razie ograniczeń czasowych nie ma. Trzeba się liczyć, ze zmianami, ale raczej praw nabytych się nie straci.
Plaster
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2021-01-03, 12:57

Re: Orange Free Na Kartę maksymalne wydłużenie ważności gigabajtów

Post autor: Plaster »

zulu144 pisze:@Plaster Stare pakiety z 1TB mają kumulację czasu i GB przy kupieniu kolejnego dowolnego jednorazowego.
RWK za 29zł jeśli chodzi o GB działa tylko na przegródkę 411 czyli bonusy z doładowań.
Na razie ograniczeń czasowych nie ma. Trzeba się liczyć, ze zmianami, ale raczej praw nabytych się nie straci.
RWK wydłużył mi GB z doładowań, tylko czy teraz jak kupię 1Tb to będzie to osobny pakiety, którego czas ważności płynie inaczej, czy też go wydłużę RWK za 29zł?
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Orange Free Na Kartę maksymalne wydłużenie ważności gigabajtów

Post autor: Hermogenes »

Jeśli nie ma odważnego aby to sprawdzić jutro (jak nie zapomnę) kupię doładowanie i sprawdzę czy kupiony pakiet się załapuje na termin ważności karty. Bonusy się łapią co już napisałem trzeciego. Pozdrawiam Hermogenes
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Orange Free Na Kartę maksymalne wydłużenie ważności gigabajtów

Post autor: Hermogenes »

Ok. nie zapomniałem i tak doładowanie przyjęło termin RWK zarówno środki pieniężne jak i bonus za doładowanie, zgodnie z obietnicą kupiłem pakiet który też przejął termin ważności RWK mimo że standardowo jest on na 14 dni. Podsumowując wszystko działa jak należy; tylko tak jak wcześniej napisałem zobaczymy jak długo, czy przetrwa próbę czasu. :D Pozdrawiam Hermogenes
ODPOWIEDZ