Internet T-mobile czy Play

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Knoxil
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2021-09-18, 19:42

Internet T-mobile czy Play

Post autor: Knoxil »

Witam,

Proszę o pomoc, posiadam Internet radiowy 15mb szukam czegoś szybszego i zastanawiam się nad Play netbox albo t-mobile, zakupiłem starówkę t-mobile bo z play mam tel.
Robiłem klika testów jeżeli chodzi o t-mobile to prędkość 40-90mb, jednego dnia miałem problem gdyż prędkość oscylowała w granicy 2-4mb przez cały dzień
Play transfer 166/5 70/30
W Netmonster w play wyświetla mi sie 3cc/4cc przy t-mobile nie miałem takiej informacji (nie wiem czy to ważne)
Testy robione telefonem Mi9 na balkonie w kierunku bstów
Jedna rzecz mnie zastanawia przy Play Netmonster wyświetla mi bts którego nie ma na BTS search.
Na plus t-mobile za brak limitu, Play działa szybciej lecz boje się limitu danych, codziennie netflix youtube mam możliwość <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> 300gb za 60zł zastanawiam się czy to wystarczy.
Internet radiowy plus za brak limitu i stabilność.
Załączam klika zdjęć jak jeszcze będzie cos potrzebne to dorzucę
Moja lokalizacja GPS: 50.718066 23.339335 ⇔ 50º43'05.04'' N 23º20'21.61'' E
wodnik7
Użytkownik forum
Posty: 26
Rejestracja: 2021-03-31, 10:19

Re: Internet T-mobile czy Play

Post autor: wodnik7 »

Moje zdabie: doplac do wiekszej przepustowosci radiowego, bedzie stabilnie. Dzis powinienes dostac oferte na wiecej niz 15Mbit.
Knoxil
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2021-09-18, 19:42

Re: Internet T-mobile czy Play

Post autor: Knoxil »

Teraz płace 59zl za 15mb kolejny opcja to 30mb za 79zl + dopłata aktywacyjna 99zl bo zmiana na technologie AC.
Wydaje mi się że to trochę dużo jak za 30mb, nie skreślam ten opcji ale szukam też alternatyw.
ODPOWIEDZ