Internet LTE wieś Jurzynek

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Erajin
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2015-01-02, 17:07
Lokalizacja: Jurzynek

Internet LTE wieś Jurzynek

Post autor: Erajin »

Witam,

Poszukuję Internetu LTE dla miejscowości Jurzynek, najbliższe anteny są w miejscowościach Gąsocin oraz Świercze. Obecnie posiadam T-Mobile LTE z routerem Huawei B818-263. Na początku, mniej więcej przez 3 miesiące używania prędkości były zadowalające, niestety w tej chwili, nie tylko w godzinach wieczornych to jakiś koszmar - momentami nie da się nawet wczytać zwykłego filmu 360p na YT.

Zastanawia mnie oferta tej samej sieci, Internet dla domków jednorodzinnych z prędkością 60 lub 90 mb/s, niestety nie wiem jaki sprzęt dobrać i jak to ogólnie działa, czy jest to warte 90 zł miesięcznie, jeśli ta sama sieć obecnie słabo się sprawdza. Planuję zareklamować obecny sprzęt, ale nie wiem, czy to poskutkuje.
Jestem otwarty na propozycje, chętnie spróbuję czegoś nowego. Z góry dzięki.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Internet LTE wieś Jurzynek

Post autor: matek451 »

A w jaki sposób chcesz korzystać z T-mobile na tym B818 w domu bez anteny zewnętrznej ? Stacje sa odległe o ponad 5 km więc zapomnij o pasmach pojemnościowych LTE i ich agregacji z tych BTS-ów bez anteny Dual LTE1800-2600MHz, zrób test na zewnatrz na B818 , wymuś po kolei samo LTE2600, LTE2100, LTE1800 i LTE800 i pokaż screeny z aplikacji do zarzadzania pasmami i speedtesty.
ODPOWIEDZ