Pomocy! Nie chcem płacić dużych rachunków!

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gość

Pomocy! Nie chcem płacić dużych rachunków!

Post autor: Gość »

Wiec tak: Zamowilam usluge w iplusie. Mam łączyć się rzez GPRS. Łącze komorke z kompem kablem i niby internet chodzi, w tym problem, że <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> czy dobrze się polączylam. mialo byc 60zl na miech, a co bedzie jesli przyslą mi rachunek 800 zł? albo wiecej...
Gość

Re: Pomocy! Nie chcem płacić dużych rachunków!

Post autor: Gość »

trza będzie zapłacić :lol:
fazi

Re: Pomocy! Nie chcem płacić dużych rachunków!

Post autor: fazi »

Chłopie juz nie jeden poszadł z torbami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bobs

Re: Pomocy! Nie chcem płacić dużych rachunków!

Post autor: Bobs »

Wyslij sms o tresci N na nr 2580 (kilkadziesiat gr), w odpowiedzi otrzymasz biezacy stan rachunku.
Albo:
Skorzystaj z aplikacji eBOK na (www.ebok.pl), masz tam dostep do wszystkich informacji o swoim koncie, no i mozesz sobie nim zarzadzac (BEZPLATNIE). :D Podajesz tylko nr tel., "plus kod 5", logujesz sie, dostajesz haslo sms-em, wchodzisz no i juz wszystko wiesz. :D :wink:
Gość

Re: Pomocy! Nie chcem płacić dużych rachunków!

Post autor: Gość »

ech... nie chcem ale muszem :P
Kuna

aktywne od północy!

Post autor: Kuna »

Pamiętaj ,że w dniu dodania usługi jeszcze nie można z niej korzystać!

Dopiero od północy usługa jest w pełni aktywna.

Ja się naciąłem , bo dostałem SMS-a "Dodano".

Zdążyłem nabić na 22zł do północy. To i tak niewiele bo nie siedziałem tego dnia długo w sieci.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ