Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: piotrzet »

https://firma.t-mobile.pl/dla-mediow/ak ... lnych.html
Od 20.01 wchodzą nowe oferty głosowe. Najciekawsze z nich to za 65 zł gdzie jest pełny nolimits łącznie z internetem do 30 Mb/s lub opcja 20 zł droższa z internetem bez limitu danych.

Uprzedzam pytania oferta ma ograniczenie do urządzeń. Nie można korzystać z karty sim w routerze lub modemie.
Kaloteck
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 340
Rejestracja: 2019-03-20, 14:36

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: Kaloteck »

Nie można korzystać z karty sim w routerze lub modemie ?
Ale... że jak?
To gdzie mogę korzystać , w zmywarce albo może w pralce hehe :)
o co tu chodzi ?
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: piotrzet »

Jest to oferta do smartfona, a nie routera czy modemu. Co tu takiego trudnego w zrozumieniu?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: onken »

A jak to niby sprawdzą a już w szczególności zablokują na konkretne urządzenie ?

Samego SIMa nie sprzedadzą ?
A jak telefon się "zepsuje" ?

Przeczytałem cały komunikat prasowy z linka i nie mogę się doszukać że jest jakieś ograniczenie co do sprzętu...
stefano
Użytkownik forum
Posty: 47
Rejestracja: 2022-01-09, 13:16

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: stefano »

Ciekawe jak weryfikują ze karta wylądowała w ruterze...
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: piotrzet »

Oj panowie. Sprawdzają po IMEI. Wiem, że w T-Mobile i Play na stornie po zalogowaniu można to sprawdzić nawet samemu jakie urządzenie się ma, więc oni dostęp do tych danych również mają.
A co do informacji o tym, że nie może być w routerze lub modemie jest informacja na zdjęciu, który jest w informacji prasowej drobnym drukiem, więc pewno taka informacja znajdzie się w regulaminach.

A informacja, że bez urządzenia nie sprzedają to skąd? Każda oferta będzie dostępna z urządzeniem i bez.
Kaloteck
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 340
Rejestracja: 2019-03-20, 14:36

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: Kaloteck »

piotrzet pisze:Sprawdzają po IMEI.
Polak potrafi, zrobi hotspot z telefonu i po kłopocie :)
No chyba, że na to też mają jakiś sposób...
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: piotrzet »

To się okaże po regulaminach aczkolwiek moim zdaniem w tej kwestii też powinno być ograniczenie. Ta oferta powinna być używana wyłącznie w telefonie.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: onken »

Ale po co komu internet bez limitu w telefonie ???
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: matek451 »

Dlatego tak ochoczo daja ten no limit, większość ludzi i tak na telefonie nie wykorzysta TB danych a marketingowo wypada to super, jasny przekaz jesteśmy przed konkurentami i taki jest cel tej oferty. T-mobile dobrze sobie to wcześniej skalkulował, zresztą ogólne ogromne pakiety do ofert głosowych teraz to nowa moda u opów bo wiedzą ze ludzie i tak ich nie wykrzystuja więc bez żadnego ryzyka dla sieci.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: piotrzet »

Pytaj tych co płakali, że nie ma nikt takiej oferty. Ja uważam, że 200 GB w obecnej chwili jest również wystarczające, żeby w niczym się nie ograniczać, wszystko aktualizować za pomocą transferu i oglądać filmy.

matek451
Skoro dobrze wygląda to czemu konkurencja się boi takich ofert wprowadzać? Przecież też mogą dzięki temu zyskać klientów. Jakoś nikt do tej pory ani oferty dla firm nie skopiował, ani internetu domowego. Jaki problem? Plus obecnie gdyby miał sieć jak należy akurat by miał największe pole do popisu jeśli chodzi o takie oferty.
Kaloteck
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 340
Rejestracja: 2019-03-20, 14:36

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: Kaloteck »

piotrzet pisze:Najciekawsze z nich to za 65 zł gdzie jest pełny nolimits
Czy mi się wydaje czy tym samym robi się z tego najtańszy no-limit w ogóle teraz na rynku?
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: piotrzet »

Nie tylko najtańszy ale i jedyny :rotfl:
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: onken »

"Jedyny" ale do użycia w telefonie ????

To tak jakby Ci dali ferrari ale mozesz tylko jeździć w tunelach ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
mazut
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2014-09-26, 12:53
Lokalizacja: Małopolska

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: mazut »

onken pisze:Ale po co komu internet bez limitu w telefonie ???
Ja to nie wiem, sam mam 5TB danych na sim glosowej w orange, tez nie wiem po co mi tyle :rotfl:
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: onken »

@mazut

Tyle że Orange chyba nie zabrania Ci użycia tej karty w routerze ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
mazut
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2014-09-26, 12:53
Lokalizacja: Małopolska

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: mazut »

To prawda, mozna ladowac do routera :)

Ciekawe jak bedzie reagowalo TM na uzywanie karty w sprzetach samochodowych na bazie androida.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: piotrzet »

Różne są potrzeby. Widziałem w komentarzach wiele razy czemu nie nolimits itd no to jest. Fakty są takie porónując z konkurencją nawet jeśli ktoś tego nie wykorzysta nawet 100 GB to i tak wygląda lepiej nolmits a limit danych.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: matek451 »

No i nie taki tani bo za 85 zł za pierwsza kartę, to idealny sposób na złapanie klienta który i tak nie obciąży sieci T-mobile korzystając z no limit na telefonie bo nie pobierze setek GB , wg. najnowszych danych klienci sieci mobilnych wykorzystują średnio 9GB danych na m-c. Statystyka pokazuje że można zaoferować takie oferty tylko na telefon bez wielkiego ryzyka ze sieć padnie.
Ale mnie jako klienta pre-paid i tak to nie interesuje, tak samo jak ne łykam marketingowych bzdur . Oferta z punktu widzenia normalnego uzytkownika jak każda inna, te z np. 60GB/m-c na telefon spokojnie mu wystarczy a Orange FREE za 300/360 zł z ponad 2TB danych i no limitami tym bardziej. T-mobile moze się schować z ofertą za 85 zł/m-c.
Kaloteck
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 340
Rejestracja: 2019-03-20, 14:36

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: Kaloteck »

Zaraz zaraz... to w końcu 85 czy 65 ?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: matek451 »

85 zł za pierwszy numer w T-mobile.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: onken »

matek

Kupisz dwa i będzie 65 ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
jfk
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 380
Rejestracja: 2021-12-15, 21:14

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: jfk »

Tą ofertą to może się jarać tylko @piotrzet, zwykły chwyt marketingowy i szukanie jelenia na abonamenty 65/85 zeta (5G się nie sprzedaje/bo nie ma pasma, to wymyślili sobie że udostępnią no-limit internet którego już dziś klienci nie wykorzystują-co miesiąc mam na koncie voice 100GB, w grudniu miałem 400GB, wykorzystuje około 10GB-co i tak pewnie jest ponad średnią vi statystyczny klient-bo nawet ci co tak często siedzą na social-media to praktycznie w wielu taryfach mają je bez limitu). Może to byłoby dobre dla rodzin minimum 2+2 w trasę na wakacje, ale wówczas operatorzy też dodają pakiety wakacyjne. Jedynie mogę przestrzec tych co myślą sobie że kupią sobie taką opcję i dla wygody/oszczędności będą sobie przekładać do routera LTE-nie przełożą sobie/operator ich odetnie od dostępu/a używanie telefonu za kilka tys. złotych jako hot-spot to średnie rozwiązanie.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: Hermogenes »

@jfk Jeśli już poruszyłeś temat używanie telefonu za kilka tys. złotych jako hot-spot to średnie rozwiązanie. To proszę mi wyjaśnij do jakich celów można użyć ten telefon aby nie było to średnie. Rozmawiam wysyłam zdjęcia MMS; mapy i pogodę też sprawdzę na Noki za 100 zł. Czy przypadkiem nie przemawia przez Ciebie zwykła zawiść. Pozdrawiam Hermogenes
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: onken »

Myślę że mu chodziło o kupno tak drogiego telefonu w celu by używać go głównie jako router... ( Hotspot )

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: piotrzet »

Idąc tokiem rozumowania niektórych to po co rozmowy nolmits i sms nolimits? Przecież tego się nie da wykorzystać. Zupełnie zbędne. Jeśli ktoś nie potrzebuje dużo internetu to wybierze tańsze oferty z mniejszymi pakietami danych. Ale jeśli ktoś ma wybrać przykładowo Flexa za 80 zł z limitem 100 GB, Plusa, Play czy Orange w podobnej cenie to jaki jest sens?
jfk
Skoro droższe abonamenty się nie sprzedają jak twierdzisz to skąd konkurencja ma droższe opcje i to od dawna i ich nie wycofuje? Tak samo jak Flex? Czy Premium mobile?
Oferta zrobiła niezłe zamieszanie co widać ale nie jest dla każdego co jest logiczne. Nie każdy potrzebuje wielu GB. Tak jak nie kazdy potrzebuje pakietów minut bez limitu. Ale wtedy co ciekawe jakoś aż takiego narzekania nie było. U nas co by kto nie pokazał to źle, bo albo za mało, albo za dużo.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: matek451 »

Jakie zamieszanie, to zwykły marketing, dobrze skalkulowany bez zagrozenia dla sieci bo nikt w telefonie nie wykorzysta TB danych. Skierowana dla nie umiejących liczyć, nie zdziwiłbym się gdyby reszta to skopiowała przy okazji podnosząc ceny. Ja kupuje za 300 zł na rok 2TB na Orange Free i mam prawie 200GB/m-c za 25 zł, po co mi cyrograf na 85 zł na dwa lata w T-mobile jak i tych 200 GB /m-c nie wykorzystuję.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: piotrzet »

W Orange po pierwsze nie ma MMS bez limitu, po drugie VoLTE i VoWiFi najgorzej wdrożone w kraju. Skoro nikogo nie interesują tak drogie oferty to po co we Flexie za 80 zł od dawna 100 GB, za 80 zł 100 GB,Orange 80 zł 80 GB, Plus 85 zł 120 GB, czy PM 54,7 za 100 GB? Przecież te oferty w ogóle według was się nie sprzedają. To dziwne, bo jednak operatorzy je od dłuższego czasu mają w swoich ofertach i się z nich nie wycofują. A fakty są takie, że jeśli ktoś ma płacić 80 zł za Flex i mieć limit to lepiej dać 5 zł wiecej i limitu żadnego nie mieć. Widać, że niektórych bardzo boli, że T-Mobile dał prawdziwy nolmits w ofertach głosowych i to nie tylko tutaj ale na innych portalach. Tak jak piszę nie potrzebujesz dużo internetu to wybierasz dużo tańsze i lepsze oferty. Dobrze, że w koncu jedna sieć poszła po rozum i nie daje śmiesznych limitów w tej cenie.
Markitnigiem są połączenia, SMS i MMS bez limitu i jakoś nikt z tym problemu nie ma tutaj wszedł internet i od razu wielkie larum, bo cena wysoka itd. A w jakich to cenach wchodziły połączenia, sms i MMS nolimits? Właśnie 80 zł ;)
mazut
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2014-09-26, 12:53
Lokalizacja: Małopolska

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: mazut »

Jak nie ma jak ma, masz pakiet 360zl z mms, nie trzeba sie sprzedawac za zgody marketingowe. No tak za to plus najlepiej wdrozyl volte i wifi caling, pewnie zroobil to lepiej niz nawet orange :)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa oferta bez limitu dla telefonu w T-Mobile.

Post autor: onken »

Akurat volte czy wifi calling ma chyba najlepsze T-Mobile.
Działają tez smsy i jak pamiętam mmsy
A Orange to porażka z tymi usługami...

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ