Internet na wiosce Tuchom.

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
brovarius
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2022-04-03, 20:49

Internet na wiosce Tuchom.

Post autor: brovarius »

Witam serdecznie szanowne grono!

Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek by nie robić bałaganu w innym o podobnym temacie.
Rzecz dzieje się w TUCHOM ul. Kwiatowa w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. W okolicy jedynie dostęp radiowy z Air-Net z bardzo słabymi parametrami i brakiem stabilności.

Jedyną opcją zdaje się być internet LTE. Na chwilę obecna mam modem Huawei B311s-220 (tak, już zdążyłem się zapoznać z waszą opinią na jego temat) z kartą PLAY. Wszystkie inne sieci poza PLAY zdają się mieć tu słaby zasięg. Zwracam się z gorącą prośbą pomocy doboru sprzętu i operatora (preferowany T-mobile lub Orange).
Jeśli są potrzebne jakieś dodatkowe informacje to chętnie ich udzielę.

pozdrawiam serdecznie.
zdesperowany
Brovarius
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Internet na wiosce Tuchom.

Post autor: matek451 »

Skoro jesteś desperatem to bierz Orange/T-mobile bo to w twojej miejscowości akt desperacji, jaki masz problem z Play?
jfk
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 379
Rejestracja: 2021-12-15, 21:14

Re: Internet na wiosce Tuchom.

Post autor: jfk »

brovarius pisze:Zwracam się z gorącą prośbą pomocy doboru sprzętu i operatora (preferowany T-mobile lub Orange).
Jeśli są potrzebne jakieś dodatkowe informacje to chętnie ich udzielę.
To nie jest takie proste-że możesz sobie wybrać dowolnego operatora tak po prostu że np. ma fajną ofertę. Musisz sprawdzić możliwości lokalnie u ciebie w realu, na każdym z pasm 800/1800/2100/2600MHz.
ODPOWIEDZ