play spadek sily sygnalu

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
seber
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2022-04-21, 06:56

play spadek sily sygnalu

Post autor: seber »

witam korzystalem z promocji 100gb.
po 30tej lub 40tej karcie spadla sila sygnalu z -88 na -111
"konsultant" na czacie udaje glupiego i wypytuje o mase danych osobowych zamiast naprawic.
ktos sie z tym spotkal?
nie wiem kupowac nowy router zeby miec nowe imei?
czy co robic?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: play spadek sily sygnalu

Post autor: matek451 »

A co wspólnego ma karta z parametrami sygnału? To kwestia sprzętu u ciebie lub konfiguracji sieci Play w okolicy, ja po 300 kartach mam takie same parametry sygnału z tego samego BTS-a na kilkunastu routerach. Sprawdź najpierw dane BTS-a , pasm LTE i parametrów sygnału.
seber
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2022-04-21, 06:56

Re: play spadek sily sygnalu

Post autor: seber »

skad mam wiedziec, pytam sie tylko bo nie wiem co z tym zrobic
jak nie masz nic konstruktywnego to wypad
na innej karcie, innym sprzecie to samo wiec raczej konfiguracji po ich stronie, jestem podejrzliwy, moze zauwazyli ze za duzo osob korzysta z tej promocji, no nie wiem
i to nagle sie stalo w nocy dzisiaj
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: play spadek sily sygnalu

Post autor: matek451 »

Januszku, najpierw to się czegoś naucz zeby ze mną w ogóle dyskutować, chyba pomyliły ci się fora i osoby. Poczytaj moje posty na temat tych kart, sprzętu, BTS-ów, sieci Play, sprzętu i wielu wielu innych to moze coś z tego zrozumiesz.
Partnerów do dykusji znajdziesz w Play, skoro diagnostyka sygnału, eNB , pasm LTE przerasta twoje mozliwości to nie sądzisz chyba że ktoś ci tu pomoze. To jest standardowe postępowanie, teorie spiskowe nic tu nie pomogą.
seber
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2022-04-21, 06:56

Re: play spadek sily sygnalu

Post autor: seber »

no ale co te twoje rady dadza skoro wina i tak po stronie play?
szacunek mozesz oczywiscie miec u mnie jak mi pomozesz
Awatar użytkownika
radius
** Moderator **
Posty: 4021
Rejestracja: 2014-09-15, 11:13

Re: play spadek sily sygnalu

Post autor: radius »

Po pierwsze zdania zaczynamy z dużej litery.
Po drugie stosujemy interpunkcję.
Nie ogarniasz zasad pisowni to porzuć komputer i idź do szkoły.
Szanuj czas innych, w tym konsultanta. Skoro prosił o dane to trzeba było je podać.
W innym przypadku jesteś traktowany (w tym przez nas) jako kombinator z bliżej nieokreślonymi zamiarami.
Nowy IMEI ma Twój telefon. Przełóż do niego kartę i wstaw screeny z aplikacji Netmonster.
Wyszukiwarka usług szerokopasmowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=30&t=55724
Identyfikacja stacji bazowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=14&t=46043
ODPOWIEDZ