Internet światłowodowy - PLAY

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pingwin137
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2018-10-05, 18:47

Internet światłowodowy - PLAY

Post autor: pingwin137 »

Hej,

w przyszłym tygodniu do mojego domu jednorodzinnego będzie podłączane łącze światłowodowe.

Czy mamy na forum jakiegoś konkretnego przedstawiciela sieci PLAY, który zrobi cenę jeszcze lepszą niż widnieje na stronie? :) Zawsze to miło przycebulić miesięcznie chociaż na czteropak piwa :D Jeśli mamy na forum kogoś takiego to zapraszam do kontaktu na priv. A dlaczego PLAY? Aktualnie mają najsensowniejszą ofertę w bardzo niskiej cenie (40zł abo + 20zł utrzymanie łącza) - z tego co przewertowałem po wszystkich molochowych dostawcach to najlepszy wybór w stosunku cena/prędkość.

Pozdrawiam

Damian
kedi
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-08-31, 21:16
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Internet światłowodowy - PLAY

Post autor: kedi »

Za taką samą cenę dla domu jednorodzinnego bo w promocji pół roku gratis przy umowie na 2 lata masz T-Mobile który ma lepsze opinie w internecie
pingwin137
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2018-10-05, 18:47

Re: Internet światłowodowy - PLAY

Post autor: pingwin137 »

kedi pisze:Za taką samą cenę dla domu jednorodzinnego bo w promocji pół roku gratis przy umowie na 2 lata masz T-Mobile który ma lepsze opinie w internecie
Chyba źle patrzysz kolego. Dla domu jednorodzinnego ta opłata wynosi już 80 zł/msc.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26131
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Internet światłowodowy - PLAY

Post autor: wojteks »

Hmm, 24*60=18*80=1440pln za 24 miesiące posiadania usługi.
Nie pomagam na PW!
kedi
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-08-31, 21:16
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Internet światłowodowy - PLAY

Post autor: kedi »

wojteks pisze:Hmm, 24*60=18*80=1440pln za 24 miesiące posiadania usługi.
:ok: Poza tym w T-Mobile montaż, aktywacja, modem za 0. Gdzieś 2 miesiące Plus miał promocje na opcję 150 mega która wychodziła wtedy około 52 złoty miesięcznie ale to już przeszłość i chyba coś tam było z dodatkowych opłat o których tu pisałem do zapłaty.
pingwin137
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2018-10-05, 18:47

Re: Internet światłowodowy - PLAY

Post autor: pingwin137 »

wojteks pisze:Hmm, 24*60=18*80=1440pln za 24 miesiące posiadania usługi.
Rzeczywiście, nie zwróciłem uwagi, że pierwsze 6 msc jest rabatowane. To może mieć sens jeśli więcej osób poleca T-Mobile.

PS. a wiesz może jakie sprzęty oferują dani operatorzy? Lubię sobie poukładać trochę rzeczy pod siebie na routerze.
ODPOWIEDZ