Nowe warunki domowe 4G T-Mobile 90Mb/s i bez limitu

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
darksurfer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2022-05-21, 19:13

Nowe warunki domowe 4G T-Mobile 90Mb/s i bez limitu

Post autor: darksurfer »

Witam

Czy ktoś już korzystał z nowej propozycji na przedłużanie prawdziwego nielimitowanego internetu 4g. To co mieli wcześniej to była jakaś kpina teraz na pierwszy rzut oka wygląda dobrze aczkolwiek drogo. Mimo wszystko mi opcja 90Mb/s lub nawet bez limitu za 110zł by pasowała. Warto jednak wiedzieć najpierw parę rzeczy. Po pierwsze czy no limit jest prawdziwy tak jak w oryginalnej ofercie (ja mam średnio 1-2 TB ruchu miesięcznie) i czy mógłbym dalej korzystać ze starego sprzętu (Huawei B525 i zestaw ogromnych zewnętrznych anten mi pozwala na 60 Mb/s pobierania i 30 Mb/s wysyłania a był też moment kiedy testowali najpewniej sieć i ograniczenie prędkości było zadęte wtedy miałem pobierania ponad 95Mb/s). Ewentualnie czy ten modem WNC z jednostką zewnętrzną można kontrolować co do pasma z jakiego korzysta jak np. przez LTEWatch ? Jeśli ktoś może odpowiedzieć na te pytania to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Ps. Oto odnośnik do oferty o której mówię proszę wybrać Internet domowy ,obecny klient i router z anteną zewnętrzną : https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specja ... et-tmobile
witek666
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2013-06-29, 10:05
Lokalizacja: Wawa

Re: Nowe warunki domowe 4G T-Mobile 90Mb/s i bez limitu

Post autor: witek666 »

Mam pytanko podłączę się, mam ten Internet od 3 miesięcy z router MC801A czy mogę kupić/pożyczyć dla testów router inny np. B818 czy będę mógł korzystać na innym routerze czy cos jest przypisane do tego MC801A ??
tomekwwa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 586
Rejestracja: 2019-03-11, 20:48

Re: Nowe warunki domowe 4G T-Mobile 90Mb/s i bez limitu

Post autor: tomekwwa »

Możesz użyć inny modem.
ODPOWIEDZ