Wybór operatora. Zalesiony teren

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
micek12
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2022-08-22, 20:33

Wybór operatora. Zalesiony teren

Post autor: micek12 »

Witam, na wstępie chciałbym wszystkich serdecznie powitać gdyż jest to mój pierwszy temat na tym forum. Dopadła mnie przeprowadzka na wieś gdzie jedynym rozwiązaniem jest albo internet od operatorów komórkowych lub internet satelitarny. Dokładna lokalizacja 54.271718827026206, 19.562544527309797 Zasięg tutaj na zewnątrz jest beznadziejny, w domu w zasadzie zerowy i wykonanie jakiegokolwiek połączenia komórkowego to nie lada wyczyn. Aktualnie zamontowany jest internet z plusa z modemem odu idu 300, jak zapewne każdy się domyśla, jakość tego internetu to totalna porażka. Chciałbym powalczyć z tym stanem rzeczy i wybrać jakichś sensownych operatorów do testów którzy mieli by szansę udostępnić tutaj połączenie które zapewniło by mi swobodne korzystanie z serwisów streamingowych i pobieranie plików z jakimiś przyzwoitymi prędkościami, na pingach mi zbytnio nie zależy gdyż nie używam internetu do gier. Jeżeli chodzi o zakup sprzętu do odbioru to cena nie ma większego znaczenia o ile jest tu szansa na doprowadzenie czegoś przyzwoitego na dzisiejsze standardy.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Wybór operatora. Zalesiony teren

Post autor: wojteks »

Pokaż jakiś test ze smartfona z kartą Orange, Play, z tego Plusa też pokaż jakiś test, najlepiej robiony z dachu.
Nie pomagam na PW!
ODPOWIEDZ