Jaki operator do internetu w niecce?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
jablk0wy
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2022-09-04, 13:11

Jaki operator do internetu w niecce?

Post autor: jablk0wy »

Drodzy,
Już wariuję od natłoku informacji i zapewnieniach od sprzedawców. A sprawa w lokalizacji jest dość skomplikowana:
1. Moja lokalizacja znajduje się w dole, wszystkie BTSy dookoła położone są znacznie wyżej, i to niestetey w dość zalesionej i zabudowanej infrastrukturze,
Współrzędne: 51.04234263707484, 21.095070978927406
2. W oparciu o to, to co już wiem za pewno do wymagania do zewnętrznej anteny, bo manewrowanie wcześniejszymi routerami i urządzenia z parteru na 1p czy strych dawało czasem 2-3 krotnie lepsze wyniki.
3. Oczywiście każdy operator ma swoje własne historyjki, więc nie wiem już w co wierzyć. Czy w oparciu o BTSy dookoła macie jakieś sugestie w kierunku którego operatora powinienem się kierować? Wstępnie myślałem o T-mobile z ich ofertą z WNC intern 5g home office. Czy może jeżeli moim problemem jest wciąż lokalizacja "w dole" to powinienem myśleć o jakimś maszcie i rozwiązaniach customowych?

Załączam zrzut z netmonster z dachu. Speedtest to raptem 8mb DL z Play i ok 20 mb DL z Orange
Obrazek

Co sądzicie?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Jaki operator do internetu w niecce?

Post autor: wojteks »

Jeszcze zakładkę live z tego programu pokaż
Nie pomagam na PW!
jablk0wy
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2022-09-04, 13:11

Re: Jaki operator do internetu w niecce?

Post autor: jablk0wy »

Wybacz pomyłkę, zły załącznik, bo właśnie live miałem wrzucić:
Obrazek
ODPOWIEDZ