co wybrać zamiast ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dorian0106
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2017-06-06, 15:35

co wybrać zamiast ?

Post autor: dorian0106 »

Witajcie :D czy istnieje jakaś oferta na kartę z pakietem na rok tak jak to było przy Orange Grunwald 1410 GB ;) to była idealna opcja




(--> Obecnie mam Fonie od kilku dni każdemu odradzam to najgorsza sieć , internet zacina cały telefon bardzo mocno zwolnił odziwo dużo osób do mnie zaczęło dzwonić w ramach fotowoltaiki pompy ciepła itp itd

aplikacja ciągle wyświetla u góry komunikaty o serwisie odradzam ..) proszę by ten post nie był o foni tylko o ofercie podobnej do grunwalda
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: co wybrać zamiast ?

Post autor: onken »

Sprzedałeś dane foni to co się dziwić....

Oni po to są by wykorzystywać dane.

Teraz już szybko nie opędisz siebie tego spamu nawet zmieniając sieć...

A co do Grunwaldu... Orange i 2 TB ( pakiet no limit ) z aplikacji na rok za 360 zl

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: co wybrać zamiast ?

Post autor: eddie »

Ja akurat posiadam Orange 1 TB + rozmowy i SMS bez limitu/360 zł/365 dni. Najlepiej wszystko zrobić z poziomu aplikacji Mój Orange, bo wchodzą dodatkowo lepsze bonusy i pakiet 1TB zostanie pdwojony.
Moja taryfa, to Orange Free na Kartę, choć podobno można z innych taryf tak samo.
Jeśli masz jeszcze tamtą starą kartę, to można wywalczyć nawet korzystniejszy bonus, ale tu nie podam szczegółów.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: co wybrać zamiast ?

Post autor: onken »

Korzystniejszych już nie ma.
Wycofali 1TB za 300 zl

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Kaloteck
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 340
Rejestracja: 2019-03-20, 14:36

Re: co wybrać zamiast ?

Post autor: Kaloteck »

eddie pisze:Ja akurat posiadam Orange 1 TB + rozmowy i SMS bez limitu/360 zł/365 dni.
A można tylko 1 TB bez rozmów i SMS...? Jest w ogóle taka oferta?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: co wybrać zamiast ?

Post autor: onken »

Nie ma

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: co wybrać zamiast ?

Post autor: eddie »

onken pisze:Korzystniejszych już nie ma.
Wycofali 1TB za 300 zl
No właśnie. Dziwna sprawa, bo wydałem 360 zł i dostałem łącznie 3 TB (plus bonusy za doładowania), ale miałem tę starą kartę, a w aplikacji Mój Orange nie było opcji włączenia za 300 zł.
Włączyłem więc 1 TB za 360 zł i po sprawdzeniu stanu był tylko 1 TB.
Zacząłem więc grzebać w aplikacji coś jeszcze uruchomiłem związanego z włączeniem tego dodatkowego terabajta.

Po jakimś czasie zrobiło się podwojenie, ale później sprawdziłem, że mam 3 TB, czyli 3072 GB + ok 8 GB z poprzedniego pakietu z zeszłego roku. Oprócz tego w osobnej zakładce bonusy za doładowania.

Nie wiem w jaki sposób doszedł ten trzeci terabajt. Pomyślałem sobie, że może to dodali za 60 zł. Nie drążyłem tematu.
Na moje potrzeby jest to i tak na wyrost. W poprzednim roku miałem włączony tylko 1 TB, bo nie używałem aplikacji.

Co ważne, to sprawdziłem w aplikacji, że nie udzieliłem żadnych zgód marketingowych, ani nie mam włączonego żadnego dodatkowego pakietu promocyjnego. Było to pod koniec września w ostatnim dniu poprzedniego rocznego pakietu 1TB.

Przychodzi mi teraz na myśl, ze przez przypadek włączyłem podwojenie w ostatnim dniu tego poprzedniego pakietu 1TB.
ODPOWIEDZ