Licencja GPRS (idea) Oranqe a EDGE

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tatik

Licencja GPRS (idea) Oranqe a EDGE

Post autor: tatik »

Mając licencje GPRS w idei bez limitu transferu - ja włoże karte do modemu z obsłuqą EDGE bedzie działał EDGE ?
Pytam bo mam zamiar kupić taki modem.
No i kwestia jeszcze czy oranqe nie bedzie miał mi za złe ze na licencji Gprsowej używam EDGE ?
Ktoś już próbował takieqo zabiequ ?
Pozdrawiam
Gość

Re: Licencja GPRS (idea) Oranqe a EDGE

Post autor: Gość »

tatik pisze:Mając licencje GPRS w idei bez limitu transferu - ja włoże karte do modemu z obsłuqą EDGE bedzie działał EDGE ?
Pytam bo mam zamiar kupić taki modem.
No i kwestia jeszcze czy oranqe nie bedzie miał mi za złe ze na licencji Gprsowej używam EDGE ?
Ktoś już próbował takieqo zabiequ ?
Pozdrawiam
Będzie działał. Mogą Ci zacząć limitować transfer to zadzwoń pod *800 i zacytuj im zapis z regulaminu jaki otrzymałeś o tym, że gwarantują Ci NIELIMITOWANY dostę do internetu.
Miszka01
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2005-11-29, 22:06
Lokalizacja: Polska

Re: Licencja GPRS (idea) Oranqe a EDGE

Post autor: Miszka01 »

Na licencji GPRS działa EDGE. Powiem szczerze że bardzo duzo podróźuje po Polsce, ORANGE ma najwiekszy zasieg - ale jakośc usług jest do d....y. Przetestowałem wszystkich operatorów i najlepiej spisuje sie BLUE connect w Erze. W Orange modem wskazuje zasieg edga, ale predkosc jest po kiju. Juz reklamowałem w BOK ORANGE i otrzyamłem odpowiedz po 3 ponagleniach ze przyspiszaja transfery i wkrótce ma to sie poprawic - hehehehehe. Bzduuuuura. Juz to pisałem na forum ze ORANGE jest do kitu pomimo ich najwiekszego zasiegu .

POLECAM BLUE CONNECT
ODPOWIEDZ