internet plus \ blue connect \ idea/orange gprs/edge/umts

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
nowy

internet plus \ blue connect \ idea/orange gprs/edge/umts

Post autor: nowy »

witam mam prosbe do urzytkoiwnkików wymienionych wyrzej opcji jestem zielony w temacie i chialbym sie dowiedziec która opcja jest najlepsza i jakie sa koszty (znajomy uprzedził mnie ze po wykorzystaniu limitu przesyłu bedzie trzeba odatkowo płacic) kazdej z nich
mam mozliwosc wziasc na firme lub na osobe prywatna i mieszkam na podkarpaciu

POMUSZCIE MI
meskomp

Re: internet plus \ blue connect \ idea/orange gprs/edge/umts

Post autor: meskomp »

Także mieszkam na podkarpaciu. Używałem GPRS-u w Idei i mam niemiłe wspomnienia. Teraz mam SIMDATA w plusie i jest ok.Kartę sam sobie kupiłem (Vodafone 3G/GPRS ). Pełna niezależność , anonimowość i 0,03 gr / 100kB. Prędkości 3-5Kb/s. Przeglądarka Opera w trybie tekstowym.
Wychodzi 30zl/miesiąc.
Na podkarpacie bedzie wchodził wimax więc nie warto podpisywać umowy na dwa lata. Może też będą inne rozwiązania ? Jest przecież konkurencja.
adam

Re: internet plus \ blue connect \ idea/orange gprs/edge/umts

Post autor: adam »

kup po prostu licencję gprs lub edge, stały abonament
ankatell

Re: internet plus \ blue connect \ idea/orange gprs/edge/umts

Post autor: ankatell »

To znaczy że do SIMData potrzebny jest tylko własny modem?
Gość

Re: internet plus \ blue connect \ idea/orange gprs/edge/umts

Post autor: Gość »

Tak bo SIMDATA to prepaid, tak jak tak tak czy heyah. Musisz sobie sprawić tylko opowiedni modem lub wykorzystać ten co masz wbudowany w telefonie. Najważniejszą zaletą SIMDATA jest to że aktywne są wszystkie rodziaje transmisji UMTS/EDGE/GPRS a to z której korzystasz zależy tylko od lokaliacji i możliwości technicznych twojego terminala.
No i cena 30 gr za 1 MB. Na początek to wsystarcza, potem zaczyna być już drogo.... ;-)
ODPOWIEDZ