jaki najlepszy???

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
nathalinee

jaki najlepszy???

Post autor: nathalinee »

witam
po raz pierwszy mam i korzystam z laptopa i muszę podłączyc do niego jakiegos neta.mysle nad tym na co sie zdecydowac...moze mi ktos cos polecic?zalezy mi zeby nie było jakos kosmicznie drogo i w miare szybko...choc nie ukrywam ze jednak to pierwsze jest wazniejsze niestety:/.z gory dziekuję
Gość

Re: jaki najlepszy???

Post autor: Gość »

nathalinee pisze:witam
po raz pierwszy mam i korzystam z laptopa i muszę podłączyc do niego jakiegos neta.mysle nad tym na co sie zdecydowac...moze mi ktos cos polecic?zalezy mi zeby nie było jakos kosmicznie drogo i w miare szybko...choc nie ukrywam ze jednak to pierwsze jest wazniejsze niestety:/.z gory dziekuję
Jeśli masz aktywację w plusie to możesz aktywować iplus i nie musisz podpisywać umowy na 2 lata.
merkucio

Re: jaki najlepszy??? trudno powiedzieć ??????????

Post autor: merkucio »

Niestety z zasięgiem w kartach do PC jest jak w telach ale trzeba wziąć poprawkena bo na karcie jest przeważnie jedna kreska mniej,ale konkretniej:najlepiej wybierz sieć której nadajnik znajduje się naj bliżej czyli w promieniu do 5 kilometrów i nie zapomnij odrazu o antenie kierunkowej,bo jeśli nadajnik jest dalej niż 1 kilometr od ciebie to net będzie ci chodzil jak tepsie po normalnym lączu. gg 9900145
Awatar użytkownika
minineo
Użytkownik forum
Posty: 43
Rejestracja: 2005-09-19, 14:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: jaki najlepszy???

Post autor: minineo »

najtańsze rozwiązanie na dzień dzisiejszy to SIMDATA w PLUSIE ale musisz się dowiedzieć co jest w twojej okolicy UMTS/EDGE/GPRS żeby kupić jakiś modem lub telefon obsługujący to co trzeba :-)
ODPOWIEDZ