Wybór taniego i w miare dobrego bezprzewodowego netu...

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Aneczka

Wybór taniego i w miare dobrego bezprzewodowego netu...

Post autor: Aneczka »

:roll:
Bardzo mocno potrzebuje zalozyc sobie net...Na komputra stacjonarnego, nie mam tel stacjonarnego tylko dwie komorki siemensa CX65 i NECe616v...Musi byc tanio...Czy moze mi ktos poradzic??
Aha i slyszalam,ze zeby zalozyc sobie iplus trzeba miec procesor jakiejs okreslonej firmy ja mam Athlona :!:
moj email: [email protected]
gg 3511927

P/s <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> sie na tym wszystkim nie znam....:(
chris
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2005-11-29, 11:38
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybór taniego i w miare dobrego bezprzewodowego netu...

Post autor: chris »

CX65 ma wbudowany modem GPRS w klasie 10 , zatem sprzęt już masz :)

Kolejnym krokiem będzie podłączenie go do kompa za pośrednictwem kabla RS, USB albo na podczerwień i zainstalowanie sterowników modemu, które ściągniesz ze stronki Siemensa.

Teraz możesz już tylko wybrać sobie operatora sieci GSM, który będzie Ci świadczył usługi. Ważnym kryterium przy jego wyborze będzie odległość od BTSa, tzn należy wybrać tego operatora, którego nadajnik jest najbliżej lub najlepiej gdy jest on widoczny z okna. Listę lokalizacji BTSów znajdziesz na tym forum.

Zanim zdecydujesz się na usługę abonamentową z umową powiedzmy na 24 miesiące , możesz w wygodny sposób wypróbować jak to działa kupując np. zestaw SIMDATA.

pzdr
Gość

Re: Wybór taniego i w miare dobrego bezprzewodowego netu...

Post autor: Gość »

Chris ma rację kup sobie najpierw SIMDATĘ
a potem sobie przekalkuluj co się lepiej opłaca!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ