ERA,ORANGE,PLUS-który internet najlepszy???

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
maciek.gd
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2005-12-28, 16:51
Lokalizacja: Gdańsk

ERA,ORANGE,PLUS-który internet najlepszy???

Post autor: maciek.gd »

WITAM WSZYSTKICH!!!
CZY KTOS MOGLBY MI DORADZIC,KTORA FIRMA JEST NAJLEPSZA (W KTOREJ JEST NAJLEPSZY NET PRZENOSNY DO LAPTOPA) ? JEST MASA ROZNYCH OPINI I NIE WIEM DO JAKICH SIE PRZYCHYLIC.DZIEKI.POZDRAWIAM. [email protected]
krzysztof.wojcik
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 165
Rejestracja: 2005-10-30, 09:54
Lokalizacja: Ełk

Re: ERA,ORANGE,PLUS-który internet najlepszy???

Post autor: krzysztof.wojcik »

najlepszy ? znaczy cenowo, jakościowo itp.? napisz jakie masz wymagania odnośnie netu bezprzewodowego, ile możesz miesięcznie wydać, podaj lokalizację gdzie będziesz najczęściej korzystał (sprawdzi się czy będziesz w zasięgu GPRS EDGE może UMTS), czy masz już abonament z w/w sieci?
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: ERA,ORANGE,PLUS-który internet najlepszy???

Post autor: Szadzik »

maciek pisze:WITAM WSZYSTKICH!!!
CZY KTOS MOGLBY MI DORADZIC,KTORA FIRMA JEST NAJLEPSZA (W KTOREJ JEST NAJLEPSZY NET PRZENOSNY DO LAPTOPA) ? JEST MASA ROZNYCH OPINI I NIE WIEM DO JAKICH SIE PRZYCHYLIC.DZIEKI.POZDRAWIAM. [email protected]
Najlepsza jest ta, która u Ciebie najlepiej będzie działać. Jedni psioczą na Orange a innym dobrrze chodzi, inni mówią, że iPlus do d*** a inni chwalą. Wszystko wynika, z tego gdzie się mieszka. Spróbuj potestować wszystkie usługi u siebie i się dowiesz, która najlepsza.
Back to the Future ;)
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: ERA,ORANGE,PLUS-który internet najlepszy???

Post autor: klisza »

Ja bym radził przeglądnąć po prostu to całe forum. Jest tu tyle informacji, że na pewno nie będziesz miał więcej putań. :wink:
NOTO
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2005-11-29, 22:58
Lokalizacja: Wroc?aw/Pozna?

Re: ERA,ORANGE,PLUS-który internet najlepszy???

Post autor: NOTO »

klisza pisze:Ja bym radził przeglądnąć po prostu to całe forum. Jest tu tyle informacji, że na pewno nie będziesz miał więcej putań. :wink:
Dopiero wtedy pojawią mu się dodatgkowe pytania: kiedy rozszerzą, jaki telefon, stery itp.
chris
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2005-11-29, 11:38
Lokalizacja: Wrocław

Re: ERA,ORANGE,PLUS-który internet najlepszy???

Post autor: chris »

klisza pisze:Ja bym radził przeglądnąć po prostu to całe forum. Jest tu tyle informacji, że na pewno nie będziesz miał więcej putań. :wink:
No właśnie problem w tym że opinie o operatorach i ich sieciach pojawiają się w rozmaitych postach dotyczących różnych innych zagadnień. Dlaczego nie dopisywać się do tego wątku.

pzdr
NOTO
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2005-11-29, 22:58
Lokalizacja: Wroc?aw/Pozna?

Re: ERA,ORANGE,PLUS-który internet najlepszy???

Post autor: NOTO »

Ostatnio mam wrażenie że PPLUS we Wrocławiu częściej się zrywa. Czy to przez ilość użytkowników ? Ktoś ma może ich dane nt. napełnienia sieci ?
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: ERA,ORANGE,PLUS-który internet najlepszy???

Post autor: zDaleKi »

Całkiem możliwe, że to przez rosnącą liczbę użytkowników...
A co do danych na temat "napełnienia sieci" jak to nazwałeś, to myślę,
że Plus raczej takich danych nie udostępnia... ale może się mylę.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: ERA,ORANGE,PLUS-który internet najlepszy???

Post autor: sardo nunspa »

do maciek
(W KTOREJ JEST NAJLEPSZY NET PRZENOSNY DO LAPTOPA)
I tu chłopie leżysz i piszczysz jezeli nie masz własnego modemu. U operatorów jest tak: dopuki nie podpiszesz umowy nie dadzą Ci do łapy modemu. W każdej sieci jest w ofercie po kilka modeli, skąd sie dowiesz który będzie chodził w twoim laptopie? Taki przyłkad z tego forum: facet kupił bluconnect wybrał modem USB,który nie działał prawidłowo, oddał go wiec do serwisu. W zasępstwie dali mu inny model modemu do blueconnect - smigał jak rakieta. Jak wrócił z serwisu ze starym znowu d**a. Zdecydujesz sie na jakiś konkrety model i jak Ci nie zadziała, to czeka cię potężna gimnastyka nie zawsze uwieńczona sukcesem - popatrz po forum
Latka lecą...
Awatar użytkownika
Varmack
Stały użytkownik forum
Posty: 146
Rejestracja: 2005-10-21, 13:55
Lokalizacja: Mikolov

Re: ERA,ORANGE,PLUS-który internet najlepszy???

Post autor: Varmack »

sardo nunspa pisze:do maciek
(W KTOREJ JEST NAJLEPSZY NET PRZENOSNY DO LAPTOPA)
I tu chłopie leżysz i piszczysz jezeli nie masz własnego modemu. U operatorów jest tak: dopuki nie podpiszesz umowy nie dadzą Ci do łapy modemu. W każdej sieci jest w ofercie po kilka modeli, skąd sie dowiesz który będzie chodził w twoim laptopie? Taki przyłkad z tego forum: facet kupił bluconnect wybrał modem USB,który nie działał prawidłowo, oddał go wiec do serwisu. W zasępstwie dali mu inny model modemu do blueconnect - smigał jak rakieta. Jak wrócił z serwisu ze starym znowu d**a. Zdecydujesz sie na jakiś konkrety model i jak Ci nie zadziała, to czeka cię potężna gimnastyka nie zawsze uwieńczona sukcesem - popatrz po forum
Idz z laptopem do Vobisa, oni ci tam pokażą jak działa internet w twoim laptopie. Jak sie spodoba będziesz mógł od razu podpisać umowę iPlus :/.
Ja nie my?le co mówie - ja, mówi? co my?l?...
Gość

Re: ERA,ORANGE,PLUS-który internet najlepszy???

Post autor: Gość »

jak ja kupywałem modem w orange to w salonie sami mi zaproponowali abym przyszedl z laptopem aby zobaczyc czy modem bedzie dzialal.
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: ERA,ORANGE,PLUS-który internet najlepszy???

Post autor: sardo nunspa »

To wspaniale, że dają spróbować. Ja pisałem posta z perspektywy października zeszłego roku i salonu w małej mieścinie - Andrychów.
Latka lecą...
ODPOWIEDZ