Prędkość EDGA a BOK Orange

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Miszka01
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2005-11-29, 22:06
Lokalizacja: Polska

Prędkość EDGA a BOK Orange

Post autor: Miszka01 »

Witam !!Prędkośc EDGA w ORANGE jest taka sama jak prędkośc pracowników BOK czyli do ............. :)

3 tygodnie temu napisałem reklamacje do BOK Orange odnosnie prędkości EDGA w Białymstoku. Nareszcie otrzymałem odpowiedź ( po 3 tyg)

Witam serdecznie,

w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chciałbym przekazać, iż prędkość transmisji może ulegać
wahaniom w zależności od (w kolejności od najbardziej do najmniej prawdopodobnych):
1) obciążenia stacji (rozmowy telefoniczne mają pierwszeństwo przed transmisją EDGE, dzięki czemu przesył danych może być tak cenowo atrakcyjny)
2) siły odbieranego sygnału stacji
3) maksymalnych prędkości obsługiwanych przez terminale
4) warunków atmosferycznych
Prace nad rozszerzeniem zasobów do transmisji powinny zostać zakończone z końcem pierwszego
kwartału 2006 roku.

Dziękuje za kontakt z BOK Orange.


Pozdrawiam
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Prędkość EDGA a BOK Orange

Post autor: Szadzik »

Miszka01 pisze:Witam !!Prędkośc EDGA w ORANGE jest taka sama jak prędkośc pracowników BOK czyli do ............. :)

3 tygodnie temu napisałem reklamacje do BOK Orange odnosnie prędkości EDGA w Białymstoku. Nareszcie otrzymałem odpowiedź ( po 3 tyg)

Witam serdecznie,

w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chciałbym przekazać, iż prędkość transmisji może ulegać
wahaniom w zależności od (w kolejności od najbardziej do najmniej prawdopodobnych):
1) obciążenia stacji (rozmowy telefoniczne mają pierwszeństwo przed transmisją EDGE, dzięki czemu przesył danych może być tak cenowo atrakcyjny)
2) siły odbieranego sygnału stacji
3) maksymalnych prędkości obsługiwanych przez terminale
4) warunków atmosferycznych
Prace nad rozszerzeniem zasobów do transmisji powinny zostać zakończone z końcem pierwszego
kwartału 2006 roku.

Dziękuje za kontakt z BOK Orange.


Pozdrawiam
Nie wiem jaki masz ten EDGE, w każdym razie, gość napisał Ci całą prawdę. Podobny topic już był na tym forum i wszyscy przyznali, że pisząc o takich argumentach Orange/ inna sieć ma w 100% rację.
Popróbuj kupić antenkę kierunkową i wtedy może się polepszy.
Back to the Future ;)
Awatar użytkownika
Kuna
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2005-12-28, 21:44

edge

Post autor: Kuna »

Narzekanie...

Ciesz się że masz EDGE...
Miszka01
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2005-11-29, 22:06
Lokalizacja: Polska

Re: Prędkość EDGA a BOK Orange

Post autor: Miszka01 »

A z czego sie tu cieszyc. 5 kresek zasięgu na GC 85, wyswietlany zasieg Edga a predkośc 0,2 - 3 kb/s - . Wkładam karte ery i smiga jak szalony ok 220 kb/s.
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Prędkość EDGA a BOK Orange

Post autor: Szadzik »

Miszka01 pisze:A z czego sie tu cieszyc. 5 kresek zasięgu na GC 85, wyswietlany zasieg Edga a predkośc 0,2 - 3 kb/s - . Wkładam karte ery i smiga jak szalony ok 220 kb/s.
No to czmu kupiłeś Orange a nie Erę? Mądry Polak po szkodzie ;).
Back to the Future ;)
Miszka01
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2005-11-29, 22:06
Lokalizacja: Polska

Re: Prędkość EDGA a BOK Orange

Post autor: Miszka01 »

Dlatego ze rok temu mieszkałem w innym miejscu gdzie był zasieg EDGE tylko Ideii. Chodziło róznie. A teraz co ? centrum Białegostoku, max. zasieg i prędkość średnia ok 2 Kb/s . :(
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Prędkość EDGA a BOK Orange

Post autor: Szadzik »

Miszka01 pisze:Dlatego ze rok temu mieszkałem w innym miejscu gdzie był zasieg EDGE tylko Ideii. Chodziło róznie. A teraz co ? centrum Białegostoku, max. zasieg i prędkość średnia ok 2 Kb/s . :(

Hahaha, czemu nie pisałeś wcześniej, że masz starą licencję gprs?
Mam też licencję kupioną na początku tycznia 2005 i w niej nie ma ograniczenia prędkości ani limitów transferu. Zadzwoń do biura obsługi internetu *800, powiedz jakie masz problemy i że wiesz, że bezprawnie przycinają Ci transfer, a następnie zacytuj z umowy taki paragrafik w którym mowa, że ich zadaniem jest świadczyć nieograniczony dostęp do internetu a oni łamią ten paragraf (Jeśli się nie zastosują, możesz napisać reklamację i poprosić o zwrot kosztów za czas kiedy transfery były takie słabe [pismo w moim wykonaniu jest w wątku 'gc85 horror']).
Jak po kilku dniach się nie polepszy, to daj znać.[/b]
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ