dobra rada !!?? ktory operator ????

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
VT
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-01-08, 23:25
Lokalizacja: Wrocław

Re: dobra rada !!?? ktory operator ????

Post autor: VT »

Szadzik pisze:
Anonymous pisze: reklamacji formalnie nie zlozylem le3 w3raj zlozylem zazalenie w BOK oraz zagrozilem ze jak nie beda sie wywiazywac z podstawowych warunkow umowy to takowa reklamacje zloze !! po 3m pani powiedziala ze zleca sprawe technikom i nie wiem 3 to autosugestia 3 celowe dzialanie ORANGE ale zna3nie poprawil sie jakosc swiad3cych uslug :D (tzn np strony www bez wiekszych problemow mi sie wyswietlaja co w3sniej bylo rownozna3ne z cudem badz wielokrotnym odswiezaniem a i tak sie malo kiedy udawalo poprawnie i w calosci wyswietlic)
Wiesz co, nie chcę Cię krytykować, ale dziwią mnie tacy ludzie, masz problemy, to zamiast od razu dzwonić do bok i składać reklamację to jęczysz.
Jakbyś złożył reklamację to dawno temu by wszystko było ok i jeszcze by Ci abonament zwrócili za czas kiedy były problemy.
U mnie było to samo, miałem 2KBps więc zadzwoniłem, złożyłem reklamację i uznali. Teraz już jest ok i mam super internet.
A Ty jęcz dalej, bo są ludzie co sbie nawet poradzić z głupią reklamacją nie potrafią i za rączkę trzebaby ich prowadzić, żeby normalnie żyli (bez obrazy ale tak to wygląda).
jak dokladnie prze3tasz przebieg tego tematu to moze zauwazysz iz nie je3e a tylko odpowiadam na pytania pojawiajace sie tutaj (w tym rowniez Twoje) a temat ten doty3 opinii odnosnie innych operatorow swiad3cych uslugi internetu bezprzewodowego.
reklamacji nie zlozylem bo zapewne wiesz ze reklamacje powinno skladac sie na pismie i aby nie zostala z urzedu odrzucona powinna zawierac kilka elementow formalnie niezbednych...ale to nie temat tego topicu.
wypowiedzi tu pojawiajace sie (w tym rowniez do pewnego momentu Twoje) pomogly mi i taki byl ich cel natomiast Twoje ocenianie mojego postepowania po kilku wpisach na forum jest co najmniej niepowazne ale to juz nie o mnie swiad3. zapewne zgodzisz sie ze mna ze nie kazdy musi znac sie na wszystkim i uwierz mi iz radze sobie calkiem dobrze z glupimi reklamacjami oraz innimi bardziej zlozonymi sprawami ota3ajacej mnie rze3wistosci o ktorych dla przykladu ty mozesz nie miec zielonego pojecia ale to nie powod abym odrazu wystawial ocene twojej osobie i sadzil iz "3ba cie za ra3ke prowadzic zebys normalnie zyl" . reasumujac proponuje nie oceniac osob tylko skupic sie na meritum zalozonego topicu :)
dlatego 3kam na merytory3na dyskusje odnosnie jakosci bezprzewodowego internetu u roznych uslugodawcow bo jak juz wspomnialem nie znam sie na tym i zanim podejme decyzje chce poznac opinie osob doswiad3nych w temacie oraz posiadajacych wieksza wiedze 8)

pzdr& rowniez bez obrazy
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: dobra rada !!?? ktory operator ????

Post autor: Szadzik »

VT pisze: reklamacji nie zlozylem bo zapewne wiesz ze reklamacje powinno skladac sie na pismie i aby nie zostala z urzedu odrzucona powinna zawierac kilka elementow formalnie niezbednych...ale to nie temat tego topicu.
pzdr& rowniez bez obrazy
Ja reklamację złożyłem przez maila. Jak chcesz to poszukaj na forum tematu GC 85 horror i tam jest jej cały tekst. Pomogło.

P.S. Sorry jeśli jednak Cię uraziłem, bo nie miałem tego na celu, po prostu nie lubię jak ktoś narzeka a niewiele w tej kwestii rabo a w Twoim przypadku tak wyglądało.
Back to the Future ;)
VT
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-01-08, 23:25
Lokalizacja: Wrocław

Re: dobra rada !!?? ktory operator ????

Post autor: VT »

Szadzik pisze:
VT pisze: reklamacji nie zlozylem bo zapewne wiesz ze reklamacje powinno skladac sie na pismie i aby nie zostala z urzedu odrzucona powinna zawierac kilka elementow formalnie niezbednych...ale to nie temat tego topicu.
pzdr& rowniez bez obrazy
Ja reklamację złożyłem przez maila. Jak chcesz to poszukaj na forum tematu GC 85 horror i tam jest jej cały tekst. Pomogło.

P.S. Sorry jeśli jednak Cię uraziłem, bo nie miałem tego na celu, po prostu nie lubię jak ktoś narzeka a niewiele w tej kwestii rabo a w Twoim przypadku tak wyglądało.
spokojonie nie obrazam sie :D a dzieki radom zlozylem "reklamacje" 3 ra3j zazalenie telefoni3nie w BKO co w moim od3ciu juz przynioslo efekt! co do dalszych dzialan <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> sie ws3muje :)

natomiast chetnie po3tam jezeli ktos ma do dodania swoje doswiad3nia odnosnie innych uslugodawcow i jakosc swiad3nych uslug
ODPOWIEDZ