[NEWS] Orange Free na próbę

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Darecky
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 675
Rejestracja: 2007-07-15, 14:02
Lokalizacja: Gdańsk

[NEWS] Orange Free na próbę

Post autor: Darecky »

Kod: Zaznacz cały

W promocyjnej ofercie Orange Free na próbę, klienci mogą wypróbować jego możliwości w miejscach, w których chcieliby z niego korzystać. Jeśli usługa nie spełni oczekiwań można z niej zrezygnować bez konsekwencji wynikających z przedterminowego rozwiązania umowy.

W ofercie Orange Free na próbę, klienci którzy kupią usługę z umową na czas określony - 24 miesiące, mogą z niej zrezygnować w ciągu pierwszych 6 pełnych dni, od daty podpisania umowy. Rezygnując w tym terminie nie zapłacą żadnych opłat za korzystanie z usługi ani opłaty dodatkowej za rozwiązanie umowy przed terminem. Jedynym kosztem jaki poniosą będzie jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 61 zł. Warunkiem jest złożenie pisemnej rezygnacji, zwrot karty SIM oraz karty modemowej.

Klienci kupujący usługę mogą wybrać jedną z jej dwóch opcji - Orange Free Standard z abonamentem za 60 zł lub Orange Free Premium za 120 zł miesięcznie. Zawierając umowę na 24 miesiące wraz z usługą będą mogli kupić modem USB lub kartę modemową PCMCIA w promocyjnej cenie.
Źródło telepolis.pl

Chyba to samo, co w "Weź iPlus na próbe" tylko mniejsze koszta w przypadku zrezygnowania.

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2007-11-20, 17:29 ]
Dodałem tag [NEWS]
Ostatnio zmieniony 2007-11-20, 17:28 przez Darecky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: [NEWS] Orange Free na próbę

Post autor: Sundance_kid »

A ja dodam tylko link do strony Orange z tą promocją KLIK
Awatar użytkownika
DJ1910
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 486
Rejestracja: 2007-07-01, 21:23
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: [NEWS] Orange Free na próbę

Post autor: DJ1910 »

tak czy siak bez sensu, duzo taniej kupic starter orange free na kartę i za pomocą telefonu zrobić test
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: [NEWS] Orange Free na próbę

Post autor: Sundance_kid »

Jedno mnie zastanawia: dostaje się modem, liczymy że część testujących nie podpisze umowy i odda modem. Część na pewno trafi do ponownego testowania a co z resztą? Będa sprzedawali te używane modemy jako nówki?
przewaks
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 579
Rejestracja: 2007-01-11, 23:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: [NEWS] Orange Free na próbę

Post autor: przewaks »

Sundance_kid pisze:Będa sprzedawali te używane modemy jako nówki?
No a jak - przecież ich nie wyrzucą :D :P Ewentualnie mogą dawać ludziom jako sprzęt, który serwis nakaże z jakiś przyczyn wymienić. Sam chyba taki modem dostałem bo wyglądał jakby był przez 2 lata używany (porysowana i poobijana obudowa) a miał być nowy :P
Jeśli Internet, to tylko w Play, jeśli telefon, to tylko w Orange
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

Re: [NEWS] Orange Free na próbę

Post autor: Ufo atakuje »

DJ1910 pisze:tak czy siak bez sensu, duzo taniej kupic starter orange free na kartę i za pomocą telefonu zrobić test
Pod warunkiem, że masz np.telefon z HSDPA, bo oto pewnie im chodzi.
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: [NEWS] Orange Free na próbę

Post autor: Sundance_kid »

przewaks pisze:No a jak - przecież ich nie wyrzucą
Biega mi o to czy będzie to traktowane jako sprzęt poespozycyjny czy będa wciskać jako nówka.
A promocja całkiem w miarę.
ODPOWIEDZ