[NEWS] Nowości w iplusie

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mikolaj211
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 416
Rejestracja: 2006-07-06, 14:14
Lokalizacja: Nakło

[NEWS] Nowości w iplusie

Post autor: Mikolaj211 »

Od dnia 22.11.2007 dodano dwa nowe modemy:
- modem USB Huawei E220 HSDPA 7.2 Mb/s
- modem ZTE MF335 HSDPA 3,6 Mb/s.

Modem przeznaczony do PC kosztuje przy podpisaniu umowy na 24 przy abonamencie za 110zł kosztuje 1zł, natomiast przy tańszym abonamencie (60Zł) jego koszt to 149zł. W przypadku modemu do notebooka koszt modemu to odpowiednio 1zł i 369zł. Zmieniono również cenę starszej wersji modemu USB - Huawei E220 3G/HSDPA 7,2 ready. Wynosi ona teraz odpowiednio 1zł i 99zł. Nie zmieniono jednak innych rzeczy, takich jak np. limit transferu danych.


Opracowanie: własne
Źródła:
-telepolis.pl
-iplus.pl
cysio
Stały użytkownik forum
Posty: 137
Rejestracja: 2007-01-04, 23:17
Lokalizacja: Łódź

Re: [NEWS] Nowości w iplusie

Post autor: cysio »

Bez sensu... wprowadzac identyczny modem do oferty zaktulizowany do 7.2 jak i stary moze kazdy zaktulizowac i ma dokladnie to samo. Jeszcze przy Iplus 60 doplacac 50zl za zaktulizowana wersje... no comment
Awatar użytkownika
niedobradzidzia
Stały użytkownik forum
Posty: 59
Rejestracja: 2007-11-12, 16:55
Lokalizacja: Nak?o nad Noteci?

Re: [NEWS] Nowości w iplusie

Post autor: niedobradzidzia »

Też mi oferta. Ceny podnieśli "za aktualizację" - nic więcej. Zresztą weszłam z ciekawości na plus.pl i weszłam na zakładę iPlusa i zdziwko mnie wzięło. Mój modem PCMCIA Option Globetrotter EDGE w abonamencie 60 zł, kosztuje 99 zł, a ja go kupiłam za symboliczną złotówkę. :D Dziwią mnie zmiany cen bo kiedyś kosztował 129, a teraz 99 :D
heroiczna walka o lepsze jutro...
ODPOWIEDZ