Reklamacja w orange

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
stary czytelnik

Reklamacja w orange

Post autor: stary czytelnik »

hej czy ktoś wie co mogę zrobić w takiej sytuacji: napisałem reklamację do orange i 15.12.05 i do dziś czyli 15.01.06 nie dostałem odpowiedzi. Zadzwoniłem do BOK i powiedzieli że mają tą reklamację ale nie zdążą mi odpowiedzieć mogą mi ją przeczytać! Czy zgodnie z moimi prawami reklamację mogę uznać za rozpatrzoną pozytywnie? Co mam zrobić?
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Reklamacja w orange

Post autor: bob »

Ja równierz składałem 15.12.05 i nie miałem odpowiedzi .zadzwoniłem niedawno do BOK i zrobili to co chciałem za drugim razem od ręki.W sumie jestem zadowolony.
bob
Gość

Re: Reklamacja w orange

Post autor: Gość »

i zrobili to co chciałem za drugim razem od ręki
A co chciałeś????? :lol:

Bo może reszta użytkowników kart modemowych w Oranżadzie napiszą reklamacje i Oranżada zrobi co będą(dziemy) chcieli :!:
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Reklamacja w orange

Post autor: bob »

Może chodzi o pieniadze.Nie muszę każdego wtajemniczać.Po za tym Ty również nie napisałes czego chciałeś od nich.Więc może rozpocznij od tego czego chcesz ? Wygląda na to że mocno zaszli ci za skórę,bo poczułem się jak bym był Ci coś winny.
poz bob
VT
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-01-08, 23:25
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reklamacja w orange

Post autor: VT »

ja kiedys pisalem reklamacje do ideii (orange) reklamacja doty3la uslugi LICENCJA GPRS a dokladnie naliczonych o wiele wiekszych kosztow niz przewidywane byly w umowie (koszt ryczaltowy) z tego co pamietam jezeli nie dadza odpowiedz w ciagu miesiaca reklamacja taka zostaje uznan jako rozpatrzona pozytywnie wiec jezeli masz na kopi zlozonej reklamacji date ( od ktorej minal miesiac ) nie daj sie i wal3 o swoje:D:D:D

najlepiej poszukac na necie jakis wzorow reklamacji oraz zapoznac sie z prawem przyslugujacym osobie reklamujacej, ja w sumie tak zrobilem niestety adresow nie pamietam ale od 3go jest google ;)

ps. moja reklamacja zostala rozpatrzona w terminie i pozytywnie 3li kwota do zaplaty anulowana :)
pzdr,
VT
Gość

Re: Reklamacja w orange

Post autor: Gość »

No mam reklamację na kompie bo jednocześńie wysyłając do Orange wysłałem do siebie dla podwójnej pewności zadzwoniłem też do BOK czy dostali moją reklamację oczywiście potwierdzili że wpłynęła!
Czyli co mogę uważać że kasa za bezprawne ograniczenie mi transferu zostanie mi zwrócona?
Napisałem też dupkom że mogę się z nimi dogadać i odstąpić od reklamacji jak przeniosą mnie do EDGE/UMTS z promocyjną ceną modemu he he bo <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> mam tylko EGDE/GPRS
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Reklamacja w orange

Post autor: Szadzik »

Anonymous pisze:No mam reklamację na kompie bo jednocześńie wysyłając do Orange wysłałem do siebie dla podwójnej pewności zadzwoniłem też do BOK czy dostali moją reklamację oczywiście potwierdzili że wpłynęła!
Czyli co mogę uważać że kasa za bezprawne ograniczenie mi transferu zostanie mi zwrócona?
Napisałem też dupkom że mogę się z nimi dogadać i odstąpić od reklamacji jak przeniosą mnie do EDGE/UMTS z promocyjną ceną modemu he he bo <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> mam tylko EGDE/GPRS
Mi oddali za cały czas kiedy problemy były.
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ