MAC i bezprzewodowy internet

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
marco

MAC i bezprzewodowy internet

Post autor: marco »

witam

Jestem zainteresowany podlaczeniem Maca do bezprzewodowego internetu. Mam ibook'a, bez PCIMCI. Komputer ma USB (wiem, ze mozna podlaczyc jakis adapter PCIMCIA). Co potrzeba aby taka kombinacja zadzialala? Poza tym mam telefon w IDEI. Czy to ma jakies znaczenie gdybym zdecydowal sie na EDGE?

pozdr
Marek
marti

j/w

Post autor: marti »

Witam

ostatnio się bawiłem konfigurowaniem T610 i IBook'a za pomocą Bluetooth - zadziałało bez większych problemów, tylko zrywał połączenie jak wchodziłem do mozilli, ale z safari było wszystko OK.
Bluetooth miałem firmy BLUETAKE i zainstalował się automatycznie po wsadzeniu go do USB. Potem dodałem nowe <font color="#FF00FF"><b>»»urządzenie««</b></font> Bluetooth - telefon (które również sam wykrył automatycznie). Przy konfigurowaniu połączenia należy tylko pamiętać ustawienia do Idei (nr:*99# user: idea pass: idea). Co do właściwej konfiguracji samego telefonu, to musisz dowiedzieć się na infolini sieci lub serwisu właściwego producenta Twojego fona.

Pozdrawiam
marti
ODPOWIEDZ