Jaki kabel DKU-5??

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Darek

kabel

Post autor: Darek »

Z tymi kablem dku-5 to wprowadzasz ludzi w błąd ,takie podróby na allegro są po 15 zł.Idż do tego salonu i weż kabel do ręki,a jak nie wiesz jak wygląda orginał dku-5 NOKI to wejdż na stronke noki .albo go kup i podłącz swoją komórke.Bez obrazy ale czytam i mnie ....... strzela dku--2 mozna kupić na allegro za 40 zł ale nie dku-5 a już <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> nie CA-42 który jest następcą dku-5.
Awatar użytkownika
dreamoftheviper
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2006-01-15, 21:32
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

Re: Jaki kabel DKU-5??

Post autor: dreamoftheviper »

Jaki bład? ja kupiłem kabel na allegro za 40 zł DKU-2 do nokii 6230, w salonach byłem i sie okazało że to są podróby, oryginalnych nie mieli.
dreamoftheviper ©2006
Darek

Re: Jaki kabel DKU-5??

Post autor: Darek »

Przczytaj uważnie co napisałem DKU-5,a nie dku-2 .Przeciez napiasałem Ci że dku-2 sa po 40 zl.Wiec po sie denerwujesz i siejesz ferment.Od samego początku nikt nie kwestionowal ceny kabla dku-2 za 40 zl.Bo chyba każdy potrafi właczyc gogle.Po co podajesz nie sprawdzone informacje.Dziwne
krecikson
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2005-10-13, 06:29

Re: Jaki kabel DKU-5??

Post autor: krecikson »

[email protected] pisze:... jest pełno kabli które oszukują komputer i widzą telefon poprzez wirtualny com mimo ze podłączony jest pod usb po drodze jest układ scalony a na koncu kabel do telefonu z odpowiednim złączem tyle ze nie podlącza sie poprzez usb tylko coma w telefonie. Elekt niezawsze pełna zgodność a i prędkość spada. ...
a co ze zwykłymi kablami RS232 do Nokii, skoro nie muszą nic emulować powinny być lepsze??? mona je kupić za grosze, ale czy zastąpią kabel DKU-2 albo DKU-5 ? czy można je z powodzenie zastosować do tansmisji GPRS albo EDGE :?:
ODPOWIEDZ